Reign (Království)
89/100 - 173×

Reign(Království)

Seriál sledující osudy Mary, královny Skotů, která ve svých patnácti letech přijíždí na dvůr francouzského krále, aby si vzala korunního prince Francise. Jenže svazek není ještě stvrzen a podepsán; vše záleží na politice, náboženství a tajných spojenectvích, než na volbách vlastního srdce.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 40 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Alan Van Sprang (Henry II.), Megan Follows (Catherine de Medici), Toby Regbo (Francis II.), Caitlin Stasey (Kenna de Poitiers), Anna Popplewell (Lola Narcisse), Adelaide Kane (Marie Stuartovna), Rossif Sutherland (Nostradamus), Torrance Coombs (Sebastian "Bash" de Poitiers), Sean Teale (Louis Condé), Craig Parker (Stéphane Narcisse), Celina Sinden (Greer Castleroy), Jonathan Keltz (Leith Bayard), Rachel Skarsten (Elizabeth I.)

S04E15: Blood in the Water

S04E15: Blood in the Water

ŽIVOT MARY VISÍ NA VLÁSKU. – Porod ohrožuje Mary na životě, hrozí, že její dosud nenarozené dítě bude v nebezpečí. Mezitím Elizabeth zjišťuje, že někdo uvnitř dvora může za smrt jejího blízkého.

sk
9.6.2017
670 000
40 minut

Scénář: Drew Lindo a Wendy Riss Gatsiounis

Režie: Charles Biname

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dCate

Proč už to musí končit?

17.6.2017 | 11:10:09
Nilly

Jak je možný, že to je ke konci pořád lepší a lepší? :D Tyhle zvraty mě neskutečně baví :D

13.6.2017 | 13:19:27
KENIVE

Kdo má rád Francii a její intriky, tak ho tahle epizoda rozhodně bude bavit. Třešnička na dortu – Leeza: Mami, prosím, prosím, dostaň mě z toho, co jsem si nadrobila:-) Fanouškové Mary se konečně dočkají „velké události“ a naštvaná královna Elizabeth taky stojí za to. Škoda jen, že všechny tři královny budou muset za to všechno v příští epizodě platit dost vysokou cenu. No a my se budem muset smířit s tím, že další sezóna Království už nebude:-(

10.6.2017 | 8:36:10
10.6.2017 | 7:53:14

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Reklama

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama