Reign (Království)
89/100 - 173×

Reign(Království)

Seriál sledující osudy Mary, královny Skotů, která ve svých patnácti letech přijíždí na dvůr francouzského krále, aby si vzala korunního prince Francise. Jenže svazek není ještě stvrzen a podepsán; vše záleží na politice, náboženství a tajných spojenectvích, než na volbách vlastního srdce.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 40 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Alan Van Sprang (Henry II.), Megan Follows (Catherine de Medici), Toby Regbo (Francis II.), Caitlin Stasey (Kenna de Poitiers), Anna Popplewell (Lola Narcisse), Adelaide Kane (Marie Stuartovna), Rossif Sutherland (Nostradamus), Torrance Coombs (Sebastian "Bash" de Poitiers), Sean Teale (Louis Condé), Craig Parker (Stéphane Narcisse), Celina Sinden (Greer Castleroy), Jonathan Keltz (Leith Bayard), Rachel Skarsten (Elizabeth I.)

Postavy

 • Henry II.

  Henry II.

  Král Jindřich II. byl král Francie a vládl své zemi se svou ženou Kateřinou, měl pět dětí, milenku Diane de Poitiers a jejich nemanželského syna. Vládl pevnou rukou a dělal, co bylo třeba udělat, aby byla jeho země silná.

  Sezóny 2
  2013 - 2014
 • Catherine de Medici

  Catherine de Medici

  Královna Catherine, známá jako Catherine de Medici, se narodila v Itálii v bohaté a mocné rodině jako urozená žena. Provdala se za budoucího krále Francie, měla 10 dětí, včetně nejoblíbenějšího pozdějšího krále Francie.

  Sezóny 4
  2013 - 2017
 • Francis II.

  Francis II.

  Francis byl francouzský král, syn zesnulého krále Jindřicha a královny Kateřiny. Oženil se s Marií Stuartovnou, se kterou se zasnoubil už jako dítě. Měl syna, Johna Philipa s lady Lolu, jednou ze skotských dvorních dam královny Marie.

  Sezóny 3
  2013 - 2016
 • Kenna de Poitiers

  Kenna de Poitiers

  Jedna ze čtyř Maryiiných nejlepších přítelkyň a dvorních dam. Kenna se narodila a vyrůstala ve Skotsku, v bohaté a šlechtické rodině. Je bývalou milenkou zesnulého krále Jindřicha a manželka Sebastiana. V současné době čeká dítě generála Renauda.

  Sezóny 2
  2013 - 2015
 • Lola Narcisse

  Lola Narcisse

  Lady Lola je jednou ze čtyř Maryiiných nejlepších přítelkyň a dvorních dam. Byla krátce provdaná za lorda Juliena, který je veřejně považován za mrtvého, od té doby porodila Francisovi jeho jediné dítě. Na pokyn královny Elizabeth byla popravena za zradu.

  Sezóny 3
  2013 - 2016
 • Marie Stuartovna

  Marie Stuartovna

  Marie Stuartovna se stala skotskou královnou hned po narození. Když jí bylo 16 let, provdala se za prince Francise a o rok později se stala královnou Francie. Prodělala potrat, po kterém prožila krátký románek s Louisem Condém, než se pokusil vzít korunu jejího manžela. Mary od té doby ovdověla a vrátila se do Skotska vládnout.

  Sezóny 4
  2013 - 2017
 • Nostradamus

  Nostradamus

  Člen francouzského dvoru, a velmi blízký přítel královny Kateřiny. Má věštecké schopnosti.

  Sezóny 3
  2013 - 2016
 • Sebastian "Bash" de Poitiers

  Sebastian "Bash" de Poitiers

  Sebastian přezdívaný „Bash“ je nevlastním bratrem Francise a prvorozeným synem zesnulého krále Henryho II. a jeho milenky, Diane de Poitiers. Oženil se s lady Kennou a stal se tak urozeným. Od začátku je také věrným spojencem Mary.

  Sezóny 3
  2013 - 2016
 • Louis Condé

  Louis Condé

  Condé je první bratranec, který se pokusil odstranit krále Františka. Vždy měl slabost pro královnu Mary, ale držel to v tajnosti. Marie se však na něm stala citově závislou po jejím znásilnění a brzy se stali milenci. To z něj udělalo nepřítele Francie. Zanedlouho dosáhl na korunu a oženil se s Elizabeth. Momentálně je na útěku.

  Sezóny 1
  2014 - 2015
 • Stéphane Narcisse

  Stéphane Narcisse

  Narcisse je atraktivní džentlmen, který je velmi manipulativní a bezohledný. Vlastní většinu obilí ve Francii a je neskutečně bohatý. Nyní pomáhá koruně a oženil se s lady Lolou.

  Sezóny 3
  2014 - 2017
1

Stav titulků

Epizoda S04E16: All it Cost Her...

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Překlad sedí na verze Reign:

 • … HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
O vaše dojmy a pocity z aktuální epizody se podělte v diskuzi.

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Reklama

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama