Reign (Království) Postavy

Postavy

 • Sebastian "Bash" de Poitiers

  Sebastian "Bash" de Poitiers

  Sebastian přezdívaný „Bash“ je nevlastním bratrem Francise a prvorozeným synem zesnulého krále Henryho II. a jeho milenky, Diane de Poitiers. Oženil se s lady Kennou a stal se tak urozeným. Od začátku je také věrným spojencem Mary.

  Sezóny 3
  2013 - 2016
 • Marie Stuartovna

  Marie Stuartovna

  Marie Stuartovna se stala skotskou královnou hned po narození. Když jí bylo 16 let, provdala se za prince Francise a o rok později se stala královnou Francie. Prodělala potrat, po kterém prožila krátký románek s Louisem Condém, než se pokusil vzít korunu jejího manžela. Mary od té doby ovdověla a vrátila se do Skotska vládnout.

  Sezóny 4
  2013 - 2017
 • Catherine de Medici

  Catherine de Medici

  Královna Catherine, známá jako Catherine de Medici, se narodila v Itálii v bohaté a mocné rodině jako urozená žena. Provdala se za budoucího krále Francie, měla 10 dětí, včetně nejoblíbenějšího pozdějšího krále Francie.

  Sezóny 4
  2013 - 2017
 • Francis II.

  Francis II.

  Francis byl francouzský král, syn zesnulého krále Jindřicha a královny Kateřiny. Oženil se s Marií Stuartovnou, se kterou se zasnoubil už jako dítě. Měl syna, Johna Philipa s lady Lolu, jednou ze skotských dvorních dam královny Marie.

  Sezóny 3
  2013 - 2016
 • Stéphane Narcisse

  Stéphane Narcisse

  Narcisse je atraktivní džentlmen, který je velmi manipulativní a bezohledný. Vlastní většinu obilí ve Francii a je neskutečně bohatý. Nyní pomáhá koruně a oženil se s lady Lolou.

  Sezóny 3
  2014 - 2017
 • Greer Castleroy

  Greer Castleroy

  Jedna ze čtyř Maryiiných nejlepších přítelkyň a dvorních dam, spolu s lady Kennou, lady Lolou a lady Aylee. I když je její rodina je velmi bohatá, není urozeného původu a nemá titul. V současné době je provdaná za lorda Castleroye.

  Sezóny 4
  2013 - 2017
 • Leith Bayard

  Leith Bayard

  Leith je bývalý člen kuchyňského personálu francouzského království. Později se stal vojákem a bojoval za Calais. Tehdy se stal dobrým přítelem Francise, poté, co mu zachránil život.

  Sezóny 4
  2013 - 2017
 • Elizabeth I.

  Elizabeth I.

  Anglická a irská královna Elizabeth Tudor je dcerou Jindřicha VIII. a Anny Boleynové. Elizabethin otec byl mladším bratrem babičky Marie Stuartovny, Margaret Tudor. Po smrti své sestry Marie I., se Elizabeth stala jedinou panovnicí a anglickou královnou ve věku 25 let.

  Sezóny 3
  2015 - 2017
 • Kenna de Poitiers

  Kenna de Poitiers

  Jedna ze čtyř Maryiiných nejlepších přítelkyň a dvorních dam. Kenna se narodila a vyrůstala ve Skotsku, v bohaté a šlechtické rodině. Je bývalou milenkou zesnulého krále Jindřicha a manželka Sebastiana. V současné době čeká dítě generála Renauda.

  Sezóny 2
  2013 - 2015
 • Lola Narcisse

  Lola Narcisse

  Lady Lola je jednou ze čtyř Maryiiných nejlepších přítelkyň a dvorních dam. Byla krátce provdaná za lorda Juliena, který je veřejně považován za mrtvého, od té doby porodila Francisovi jeho jediné dítě. Na pokyn královny Elizabeth byla popravena za zradu.

  Sezóny 3
  2013 - 2016

Stav titulků

Epizoda S04E16: All it Cost Her...

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Překlad sedí na verze Reign:

 • … HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
O vaše dojmy a pocity z aktuální epizody se podělte v diskuzi.

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Reklama

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás