Reign (Království)
89/100 - 173×

Reign(Království)

Seriál sledující osudy Mary, královny Skotů, která ve svých patnácti letech přijíždí na dvůr francouzského krále, aby si vzala korunního prince Francise. Jenže svazek není ještě stvrzen a podepsán; vše záleží na politice, náboženství a tajných spojenectvích, než na volbách vlastního srdce.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 40 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Alan Van Sprang (Henry II.), Megan Follows (Catherine de Medici), Toby Regbo (Francis II.), Caitlin Stasey (Kenna de Poitiers), Anna Popplewell (Lola Narcisse), Adelaide Kane (Marie Stuartovna), Rossif Sutherland (Nostradamus), Torrance Coombs (Sebastian "Bash" de Poitiers), Sean Teale (Louis Condé), Craig Parker (Stéphane Narcisse), Celina Sinden (Greer Castleroy), Jonathan Keltz (Leith Bayard), Rachel Skarsten (Elizabeth I.)

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

10 0
6.2.2017

Herečka Adelaide Kane (Mary) odpovídala na otázky týkající se blížícího finále:

Co nám můžete říct o čtvrté řadě?

Myslím, že je to naše nejlepší sezóna. Znovu se vdám, takže se seznámíte s mým druhým manželem. Také poznáte mého budoucího třetího manžela, který se zároveň stane i mým důvěrným přítelem a bude mi pomáhat v těžkých časech. Netuším, zda se teď jedná o spoiler nebo jsou lidé s historií seznámeni. Budu tedy předstírat, že nic neprozrazuji. Mary otěhotní a porodí chlapečka, budoucího krále Jamese. Což je skvělé, miluji děti.

Mary

Čekají nás další úmrtí?

Řekla bych, že jich nebude tolik jako ve třetí řadě. Nebude to vždy smrt v pravém slova smyslu, ale mrtvé vztahy, lásky, přátelství, také rozpad politických spojenectví. Takže se dočkáme spousty mrtvých, ale nebude to tolik bolet jako v předešlé řadě.

Pokud byste mohla přivést jednu postavu z mrtvých, kdo by to byl?

Francis. Samozřejmě Francis! Můj nový manžel by pak záhadným způsobem zmizel. (Směje se)

Francis II.

V čem byste si ráda zahrála?

V seriálu Westworld nebo Outlander. Sledovala jsem první sérii Westworldu v letadle a je opravdu fascinující. Ano, budu hrát ve Westworldu, držte mi palce! (Směje se)

Co nám můžete říct o nových postavách?

Pro skotský dvůr tady máme Willa Kempa, který hraje lorda Darnleyho, mého druhého manžela. Je to velká zábava, ale zároveň máme velmi problematický vztah, jinak je Will skvělý. Fantastický Darnley, chcete ho nenávidět, ale přesto po něm toužíte. Pak tu máme Adama Croasdella, hraje Bothwella. Bylo velmi příjemné a zábavné s ním pracovat. Přáli bychom si mnohem více prostoru, ale bohužel je tato série poslední. Jsou tam také nové postavy ve Francii, kde se odehraje spoustu nových intrik.

Budete ještě spolupracovat s Catherine?

Ano. Stýskalo se mi po práci s Megan. Její postava si udělá výlet do Skotska, neřeknu vám proč, přijede do Skotska, takže jsme mohly spolupracovat na některých scénách, což bylo velmi pěkné. Je tak skvělá herečka, hodně jsem se od ní naučila. Její místo je však ve Francii, nemůžu ji ukrást!

Catherine a Mary

Můžete nám prozradit něco nového?

Někdo onemocní a bude šílený, podobně jako král Henry II. Neřeknu vám, kdo to bude. Měla bych problémy, ale z někoho se stane blázen, opravdu blázen.

Popíšete Mary v poslední sezóně?

Myslím, že ve čtvrté řadě Mary roste velmi rychle. Snaží se zoufale následovat svá rozhodnutí, některá nebyly nejmoudřejší a tak o sobě pochybuje. Také budou existovat mocenské boje mezi ní a lordem Darnleym.

Těšíte se na nové postavy a boje? Tušíte, která postava se nám „zblázní“?

Zdroj rozhovoru: Melty
Foto: CW

Diskuze /7

GingerGin

Mno nejsem odborník přes historii, ale od smrti Francise teď uplynul cca rok. A než se Mary vala, porodila Jamese a pak přišla aférka s jejím dalším manželem…Ono to myslím trvalo nějaké ty další roky. Což znamená, že jak původně první tři série byly jen pouhé dva roky (přibližně), teď naopak do jedné série nacpou těch let víc. Tak třeba to svižnější tempo pomůže (i když nebude teď děj jen o Mary ale i o Elizabeth a taky Farncii…to jsem zvědavá, jak to bude všechno rychle utíkat).

A kdo by se mohl zbláznit? Tak asi někdo z původních postav, a těch tam už moc není. Mary to nebude :D Elizabeth také ne :D Řekla bych že ani Catherine. Takže zbývá Charles, ale to si myslím, že mu neudělají. On teda tuším jako král moc nevynikl, navíc byl nemocný (historicky mi vždycky připadal jako druhý Francis). Další možnost je Claude. Té bych se moc nedivila. Poté, co přišla o Leitha (teda jestli…ono se vždycky může stát zázrak, že?). Ale pokud bych si mohla vybrat, tak by se „zblázit“ mohl Narcisse :D :D S jeho ambicemi a schopnostmi by to bylo zajímavé sledovat. Navíc přišel o Lolu. A to ho muselo dost poznamenat, takže by to i dávalo smysl (a v tom případě bych byla ráda za nějaké scény, kde třeba uvidí ducha Loly a bude s ní mluvit). :D

6.2.2017 | 16:44:55
RKparadise

Pokud je tohle poslední serie, neměla by Elizabeth nechat zabít marry? jako ve skutečnosti

#3 GingerGin
6.2.2017 | 17:01:17
GingerGin

#2 RKparadise: no měla, ale ono to nešlo tak rychle…Mary byla několik let ještě vězněna, než ji popravili. To by v tom seriálu museli hodně rychle přeskakovat.

#4 RKparadise
6.2.2017 | 18:09:52
RKparadise

#3 GingerGin: to je pravda ale tak když je to poslední řada tak by to měli snad uzavřit ne?

#5 GingerGin
6.2.2017 | 21:00:52
GingerGin

#4 RKparadise: No je otázka, jestli to budou chtít uzavřít její smrtí a nebo to prostě uzavřou tak, že Mary bude mít syna, bude tam ta „aférka“ s manželem č. 3 a skončí to celé tak že prostě ona bude vědět, že nedopadne dobře, ale bude to brát tak, že to takhle prostě je…A nebo to skončí jejím uvězněním a zakončí to nějak podobně…

#6 RKparadise #7 Drahu68
6.2.2017 | 22:07:41
RKparadise

#5 GingerGin: myslim ze tento tip serialu by měl skončit tak jak ukazují děijiny přesně do konce

7.2.2017 | 0:33:21
Drahu68

#5 GingerGin: možná poprava nebude…odnesla to Lola… dopis byl důkaz, na základě kterého přišla pravá Mary o hlavu… a v seriálu bude třetí manžel a výchova budoucího krále…a střih… ve Francii šílený král dokraluje a už se blíží datum, kdy v časové ose přišla Bartolomějská noc… To asi také v seriálu rádi nenechají

26.3.2017 | 19:53:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Reklama

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama