Reign (Království)
89/100 - 173×

Reign(Království)

Seriál sledující osudy Mary, královny Skotů, která ve svých patnácti letech přijíždí na dvůr francouzského krále, aby si vzala korunního prince Francise. Jenže svazek není ještě stvrzen a podepsán; vše záleží na politice, náboženství a tajných spojenectvích, než na volbách vlastního srdce.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 40 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Alan Van Sprang (Henry II.), Megan Follows (Catherine de Medici), Toby Regbo (Francis II.), Caitlin Stasey (Kenna de Poitiers), Anna Popplewell (Lola Narcisse), Adelaide Kane (Marie Stuartovna), Rossif Sutherland (Nostradamus), Torrance Coombs (Sebastian "Bash" de Poitiers), Sean Teale (Louis Condé), Craig Parker (Stéphane Narcisse), Celina Sinden (Greer Castleroy), Jonathan Keltz (Leith Bayard), Rachel Skarsten (Elizabeth I.)

Postavy - Šlechtici

Šlechtici

 • Louis Condé

  Louis Condé

  Condé je první bratranec, který se pokusil odstranit krále Františka. Vždy měl slabost pro královnu Mary, ale držel to v tajnosti. Marie se však na něm stala citově závislou po jejím znásilnění a brzy se stali milenci. To z něj udělalo nepřítele Francie. Zanedlouho dosáhl na korunu a oženil se s Elizabeth. Momentálně je na útěku.

  Sezóny 1
  2014 - 2015
 • Stéphane Narcisse

  Stéphane Narcisse

  Narcisse je atraktivní džentlmen, který je velmi manipulativní a bezohledný. Vlastní většinu obilí ve Francii a je neskutečně bohatý. Nyní pomáhá koruně a oženil se s lady Lolou.

  Sezóny 3
  2014 - 2017
 • Leith Bayard

  Leith Bayard

  Leith je bývalý člen kuchyňského personálu francouzského království. Později se stal vojákem a bojoval za Calais. Tehdy se stal dobrým přítelem Francise, poté, co mu zachránil život.

  Sezóny 4
  2013 - 2017
 • Elizabeth I.

  Elizabeth I.

  Anglická a irská královna Elizabeth Tudor je dcerou Jindřicha VIII. a Anny Boleynové. Elizabethin otec byl mladším bratrem babičky Marie Stuartovny, Margaret Tudor. Po smrti své sestry Marie I., se Elizabeth stala jedinou panovnicí a anglickou královnou ve věku 25 let.

  Sezóny 3
  2015 - 2017

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Reklama

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama