Revenge (Pomsta)
91/100 - 117×

Revenge(Pomsta)

Bohatství, krásu a obyvatele malého městečka. To vše má v úmyslu zničit jedna žena proto, aby se pomstila za křivdy napáchané na její rodině.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Mysteriózní
hrají
Daniel Zovatto (Gideon LeMarchal), Emily VanCamp (Emily Thorne), Gabriel Mann (Nolan Ross), Madeleine Stowe (Victoria Grayson), Joshua Bowman (Daniel Grayson), Nick Wechsler (Jack Porter), Henry Czerny (Conrad Grayson), Barry Sloane (Aiden Mathis), Margarita Levieva (Amanda Clarke-Porter), Connor Paolo (Declan Porter)

Emily matka je Jennifer Jason Leigh

Emily matka je Jennifer Jason Leigh

Konkurz na herečku matky Emily vyhrála herečka Jennifer Jason Leigh. Jaké jsou její reakce? Uvnitř článku naleznete rozhovor také s Mikem Kelleym!

0 0
23.8.2012

„Je dobré, že jsme mohli takhle ten příběh o rodičích Emily rozvést. Už na konci první série bylo jasné, že to nebude jenom zmínka o její matce.“ říká Kelley.

Jennifer Jason Leigh hraje Karu Wilkins. Tajemnou matku, která svoji dceru schovávala z neznámých důvodů. Proč? Na tuto otázku se bude snažit najít odpověď nejen sama její dcera Emily…

„Co opravdu chci, je najít perfektní herečku pro roli. Potřebuji další herečku jako Madeleine Stowe ale na jiný způsob.“ doplnil Kelley.

Jennifer je opravdu zkušená herečka/režisérka. Mohli jste ji vidět v mnoha filmech, seriálech – např. Weeds, Svatba podle Margot a další…

Jste spokojeni s výběrem herečky?

Zdroj: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama