Revenge (Pomsta)
91/100 - 117×

Revenge(Pomsta)

Bohatství, krásu a obyvatele malého městečka. To vše má v úmyslu zničit jedna žena proto, aby se pomstila za křivdy napáchané na její rodině.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Mysteriózní
hrají
Daniel Zovatto (Gideon LeMarchal), Emily VanCamp (Emily Thorne), Gabriel Mann (Nolan Ross), Madeleine Stowe (Victoria Grayson), Joshua Bowman (Daniel Grayson), Nick Wechsler (Jack Porter), Henry Czerny (Conrad Grayson), Barry Sloane (Aiden Mathis), Margarita Levieva (Amanda Clarke-Porter), Connor Paolo (Declan Porter)

Emily VanCamp o spolupráci s Hiroyukim Sanadou

Emily VanCamp o spolupráci s Hiroyukim Sanadou

Pamatujete si na scénu, kde Takeda bojuje s Emily a praští s ní o sloup? Zavzpomínejte si s Emily a přečtete, jak scénu okomentovala.

0 0
27.1.2013

Emily VanCamp zodpověděla několik otázek pro Soap Buzz. Jedna otázka patřila i této akční scéně.

Byl tu jeden okamžik v epizodě 1×16 (Scandal), kde Emily bojuje s Takedou a ten s ní praští o zeď. Byla to zábava? Vypadalo to nebezpečně!

  • O můj Bože! Myslela jsem, že jsem si při té scéně zlomila čelist! Ráno jsem se probudila a vážně měla problémy s mluvením. Hádám, že s vyplaveným adrenalinem v té chvíli necítíte bolest. Na druhý den jsem byla celá polámaná. Ale jako herečka jsem do toho chtěla jít.
  • Teď si říkám, že příště bych měla ubrat a raději to trochu hrát. Ale šlo nám to spolu, pracovat s Hiroyukim Sanadou je neuvěřitelné.

Zdroj: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama