Revenge (Pomsta)
91/100 - 117×

Revenge(Pomsta)

Bohatství, krásu a obyvatele malého městečka. To vše má v úmyslu zničit jedna žena proto, aby se pomstila za křivdy napáchané na její rodině.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Mysteriózní
hrají
Daniel Zovatto (Gideon LeMarchal), Emily VanCamp (Emily Thorne), Gabriel Mann (Nolan Ross), Madeleine Stowe (Victoria Grayson), Joshua Bowman (Daniel Grayson), Nick Wechsler (Jack Porter), Henry Czerny (Conrad Grayson), Barry Sloane (Aiden Mathis), Margarita Levieva (Amanda Clarke-Porter), Connor Paolo (Declan Porter)

Emily VanCamp v časopisu Hamptons

Emily VanCamp v časopisu Hamptons

Emily VanCamp na obálce časopisu Hamptons v zařijovém vydání. Fotografie + rozhovor uvnitř článku!

0 0
6.9.2012

Emily se svěřuje: „Přes prázdniny jsem pořád relaxovala a užívala jsi volna. Vždycky po večerech se skleničkou vína. Na hodinku-dvě si odpočinout. Prostě hodit všechny starosti a problémy za hlavu.“

Život s Joshem Bowmanem: „Často mluvíme o našem vztahu. Stala se z toho výsada v našem vztahu.“

Jaké je to hrát „mocnou“ ženu?: „Já nevím, myslím, že je to dobré. Vždycky jsem byla pro role, které jsou výrazné. Moc by mě asi nebavilo hrát nějakou domácí puťku. S rolí Emily jsem velmi spokojena.“

Co vy a móda?: „Já jsem vždy byla v tomhle ohledu jiná, nikdy jsem se tomu moc nevěnovala. Ale teď si ráda udělám úlet z mého normálního života do světa módy. Když jsem šla na předávání cen Oskara vybírala jsem z mé speciální skříně Na akci. Když jsem šla do pořadu Jasona Wu v New Yorku, navštívila jsem poté modní přehlídku. Bylo to něco úžasného , viděl ty dívka jak se tam procházejí v těch krásných šatech. Je to jak z jiného světa. Připadá mi to fascinující.“ dodala pro časopis Hapmtons Emily Vancamp.

Zdroj: ABC

  • 58302.jpg
  • 58303.jpg
  • 58304.jpg
  • 58305.jpg
  • 58306.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama