Revenge (Pomsta)
91/100 - 117×

Revenge(Pomsta)

Bohatství, krásu a obyvatele malého městečka. To vše má v úmyslu zničit jedna žena proto, aby se pomstila za křivdy napáchané na její rodině.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Mysteriózní
hrají
Daniel Zovatto (Gideon LeMarchal), Emily VanCamp (Emily Thorne), Gabriel Mann (Nolan Ross), Madeleine Stowe (Victoria Grayson), Joshua Bowman (Daniel Grayson), Nick Wechsler (Jack Porter), Henry Czerny (Conrad Grayson), Barry Sloane (Aiden Mathis), Margarita Levieva (Amanda Clarke-Porter), Connor Paolo (Declan Porter)

Victoriina zlá macecha!

Victoriina zlá macecha!

V díle 2×08 Lineage se dočkáme příchodu Victoriiny matky. Jaká bude?

0 0
20.11.2012

Tvůrci seriálu „Revenge“ hlásí, že vytvořili zatím tu nejhorší z postav v show a stanice ABC nám ji brzy představí. Herečka Adrienne Barbeau ztvární postavu Marion, matky Victorie. Měla by být odpovědná za chladné vystupování Victorie a všeho s tím spojeného.

Adrienne Barbeau je americká herečka a spisovatelka narozená 11. června 1945. V 60. letech se přistěhovala do New Yorku, kde začínala jako go-go tanečnice, ale dotáhla to až na Brodway. Proslavila se v 70. letech v muzikále „Grease“ a v sitcomu „Maude“. Její filmografie je rozsáhlá, z posledních seriálových činností jsou to například Dextr, Chirurgové, General Hospital a CSI: NY.

Zdroj: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama