Revenge (Pomsta)
91/100 - 117×

Revenge(Pomsta)

Bohatství, krásu a obyvatele malého městečka. To vše má v úmyslu zničit jedna žena proto, aby se pomstila za křivdy napáchané na její rodině.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Mysteriózní
hrají
Daniel Zovatto (Gideon LeMarchal), Emily VanCamp (Emily Thorne), Gabriel Mann (Nolan Ross), Madeleine Stowe (Victoria Grayson), Joshua Bowman (Daniel Grayson), Nick Wechsler (Jack Porter), Henry Czerny (Conrad Grayson), Barry Sloane (Aiden Mathis), Margarita Levieva (Amanda Clarke-Porter), Connor Paolo (Declan Porter)

Z Hamptons do New York City ?

Z Hamptons do New York City ?

Jedním z důvodů, které milujeme na Revenge je to, že se koná v Hamptons, kde pláže jsou téměř stejně chladné jako Victoriino srdce!

0 0
1.3.2012

Elitní vesnice Montauk a East Hamptons, jsou perfektní pro zázemí Revenge, ale jakmile nastane zimě období, tato města zcela vypnout a jejich obyvatelé vrátit zpět, odkud přišli: New York City! Říká se, že 2. řada seriálu se bude odehrávat v NYC.

Co myslíte vy ? Byla by to dobrá změna, nebo ne ?

Existuje mnoho televizních pořadů, které se konají ve městě, a skutečnost, že Revenge se odehrává v Hamptons mu rozhodně dává jedinečnou výhodu. Mohlo by se taky stát, že stratí tu správnou atmosféru, když jej vyměníme za „město, které nikdy nespí“.

Zdroj: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama