Rick and Morty (Rick a Morty)
94/100 - 157×

Rick and Morty(Rick a Morty)

Potrhlý, starý a bláznivý vědec Rick je známý pro své šílené pokusy. Do nich nyní zatáhne i svého vnuka Mortyho, se kterým se každou epizodu vydává na šílená dobrodružství v čase i prostoru.

USA | 2013 | Vysílá se
vysílání
7 sezón | Adult Swim | 23 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Komedie
hrají
Justin Roiland (Rick Sanchez), Justin Roiland (Morty Smith), Spencer Grammer (Summer Smith), Chris Parnell (Jerry Smith), Sarah Chalke (Beth Smith)

S05E06: Rick & Morty's Thanksploitation Spectacular

S05E06: Rick & Morty's Thanksploitation Spectacular

Rick s Mortym mají další průšvih. A tentokrát jim ho prezident jen tak nepromine. Je čas využít tradiční prezidentskou milost. Problém je ten, že se uděluje jen jednomu krocanovi. To by ale pro Ricka neměl být problém. Prezident s tím však počítá a do akce povolává krocaní armádu.

sk
26.7.2021
24 minut

Scénář: James Siciliano
Režie: Douglas Olsen

Foto: Adult Swim

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Remi91

Prezident, krocani, chaos, výbuchy, už mě to nedokáže bavit tak, jako v dřívějších sezonách.

9.9.2021 | 0:10:01
Erzik

Díly s POTUS mě vždycky trochu víc nudí..

redaktor
2.8.2021 | 22:38:27
Arihant

No neviem, tato epizoda ma nejak nechytila.

31.7.2021 | 16:37:43
Cocafull

Tato serie je naprostý gem :-D

28.7.2021 | 13:15:40
Milano33

Už si ani nepamätám, kedy naposledy som sa až takto váľal smiechom pri pozeraní Ricka and Mortyho. Proste geniálne! Fantasticky som sa nasmial na tejto bizarnej, absurdnej komédii, politický humor R&M vždycky išiel. Tento diel bol prepchatý bombastickými hláškami a gagmi, ja som tomuto dobrodružstvu s moriakmi jednoducho nevedel odolať a plne som podľahol jeho alogickej povahe. Táto epizóda vskutku poriadne dohnala do extrému už z predchádzajúcich epizód dôverne známu nezdravú súťaživosť o nadradenú a zvrchovanú pozíciu, ktorá panuje medzi neústupčivým Rickom a prezidentom USA. Pasáže s moriakmi a ich prevzatím moci patrilo k tomu najlepšiemu, čo nám seriál R&M za celú svoju existenciu ponúkol.

26.7.2021 | 22:58:26
Fat Tony

Ahhh, they love each other :D

26.7.2021 | 7:55:34

"Ještě devět sérií, Morty!"

Adult Swim chce 70 nových epizod Ricka a Mortyho

Adult Swim chce 70 nových epizod Ricka a Mortyho

Žádný překlep, vidíte správně. Stanice Adult Swim dnes přišla se zprávou, která není překvapivá, ale zároveň svým způsobem je. O úspěchu seriálu Rick and Morty není třeba polemizovat, oficiální obnovení bylo jen otázkou času. Proč ale tak masivní počet epizod?

Reklama

Sledujte nás

Písně ze seriálu

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

V seriálu Rick a Morty je použito mnoho známých písní, kromě nich však vytvořili tvůrci i vlastní originální songy. Zavzpomínejte a zazpívejte si ty nejznámější z předešlých dvou sezón spolu s jejich texty.

Nejlepší postavy

Filtr seriálů
Reklama