Rick and Morty (Rick a Morty)
94/100 - 163×

Rick and Morty(Rick a Morty)

Potrhlý, starý a bláznivý vědec Rick je známý pro své šílené pokusy. Do nich nyní zatáhne i svého vnuka Mortyho, se kterým se každou epizodu vydává na šílená dobrodružství v čase i prostoru.

USA | 2013 | Pauza
vysílání
10 sezón | Adult Swim | 23 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Komedie
hrají
Justin Roiland (Rick Sanchez), Justin Roiland (Morty Smith), Spencer Grammer (Summer Smith), Chris Parnell (Jerry Smith), Sarah Chalke (Beth Smith)

Sedmá řada Ricka a Mortyho se představuje v první upoutávce

Sedmá řada Ricka a Mortyho se představuje v první upoutávce

Sedmé série se dočkáme už letos na podzim a vypadá to, že obě ústřední postavy ještě namluví tvůrce Justin Roiland. Připravte se na další parádní jízdu, ve které se tentokrát Rick zaměří na svou nemesis.

12 0
16.8.2023

Thumbnail Play icon

Zdroj: Adult Swim

Diskuze /3

Samohyb

To by sakra měl namluvit a dělat na tom dál. Soud všechny obvinění vůči němu shodil. Zjevně to zas byla jen trapná snaha v rámci Metoo od někoho se zviditelnit na cizí úkor. Doufám, že se mu ty studia omluví.

17.8.2023 | 20:03:30
Arthur2ShedsJackson

Je to jen recap události z předchozí série, ne upoutávka na sedmou, žádný nový scény tady nejsou. A ne, pokud vím, v sedmé už Roiland dabovat nebude.

17.8.2023 | 23:22:45
Gaffík

(=

25.8.2023 | 21:30:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

"Ještě devět sérií, Morty!"

Adult Swim chce 70 nových epizod Ricka a Mortyho

Adult Swim chce 70 nových epizod Ricka a Mortyho

Žádný překlep, vidíte správně. Stanice Adult Swim dnes přišla se zprávou, která není překvapivá, ale zároveň svým způsobem je. O úspěchu seriálu Rick and Morty není třeba polemizovat, oficiální obnovení bylo jen otázkou času. Proč ale tak masivní počet epizod?

Reklama

Sledujte nás

Písně ze seriálu

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

V seriálu Rick a Morty je použito mnoho známých písní, kromě nich však vytvořili tvůrci i vlastní originální songy. Zavzpomínejte a zazpívejte si ty nejznámější z předešlých dvou sezón spolu s jejich texty.

Nejlepší postavy

Filtr seriálů
Reklama