Sanctuary (Svatyně)
80/100 - 43×

Sanctuary(Svatyně)

Podivní tvorové, o kterých většina lidí slýchá jen v pohádkách, pověstech a ústavech pro duševně choré, také potřebují místo, kde by mohli žit a složit hlavu, a kde nehrozí nebezpečí jim ani od nich. Doktorka Helen Magnus je proto s malým týmem vyhledává a dobrovolně či nedobrovolně ubytovává ve Svatyni.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Syfy | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Christopher Heyerdahl (Bigfoot), Amanda Tapping (Helen Magnus), Ryan Robbins (Henry Foss), Christopher Heyerdahl (John Druitt), Agam Darshi (Kate Freelander),

Sanctuary končí

Sanctuary končí

Po neuvěřitelně dlouhém, a bohužel nic dobrého nevěštícím tichu, Syfy potvrdilo, že seriál Sanctuary pro 5. sérii už neobnoví.

1 0
22.5.2012

Tento tah tak nebyl velkým překvapením, když se seriál nedostal do nedávno ohlášeného vysílání na sezónu 2012–13 a sama představitelka a producentaka Amanda Tapping řekla, že kvůli opožděnému obnovení seriálu studio uvolnilo své prostory, a tak by se seriál určitě v září na obrazovky stejně vrátit nestihl.

President Syfy samozřejmě v oficiálním prohlášení řekl obvyklé věci, jako, že byla stanice poctěna, že se mohla na seriálu podílet a těšit fanoušky a podobné prázdné fráze. (No, jo, asi ze mě trochu mluví smutek a frustrace.)

Kindler, Tapping a Wood posléze prohlásili: „Nemohli bychom být hrdější na všechny 4 série, které jsme udělali. Jsme vděční za příležitost a skvělou spolupráci s herci, štábem, studiem a Beedie Group – kteří s námi byli od začátku, a na všechny fanoušky … fanouškům dlužíme tolik.“

Když nyní víte, že je seriál uzavřen, jak se vám libí závěrečná epizoda Sanctuary for None? Jste spokojeni s takovým uzavřením seriálu, nebo je to do nebe volající závěr, který vyžaduje pokračování?

Osobně, z postu fanouška, děkuji všem hercům a scénáristům, že nás po čtyři roky bavili a napínali a doufám, že se dočkáme nějakého jejich nového projektu.

Diskuze /6

PiotrM

chvala bohu…ved to bolo cele trapne divadlo…natahovanie kocura za fuzy!!!!

23.5.2012 | 9:50:47
thera

Otázka názoru:)

čestný člen redakce
23.5.2012 | 11:59:23
Milenka

To je prostě v háji. Ze mě teda rozhodně mluví frustrace. Sice jsem to čekala, vzhledem k tomu, jak dlouho žádný zprávy nebyly, ale přesto mě to hodně zklamalo, protože jsem podvědomě pořád doufala. Aspoň že ten poslední díl byl důstojným zakončením. Sanctuary, RIP, we will miss you

26.5.2012 | 10:49:31
zerius

Mě se to líbilo asi do konce třetí serie. Ta čtvrtá mě už moc nezaujala. Ale měl sjem to rád. Hlavně mi budou chybět Ashley a Bigfoot. Měl jsem tě rád Sanctuary! Sbohem navždy.

8.5.2013 | 21:47:53
zerius

Já bych pokračování bral. Nevím jestli je to tím že mám pomalejší chápání ale nepochopil jsem kde se vzala ta nová budova na konci.

#6 madhitman
13.5.2013 | 22:54:53
madhitman

#5 zerius: Helen jí nechala postavit za těch 113 let…

9.5.2014 | 1:57:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Titulky

Epizoda S04E13: Sanctuary for None 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama