The Sandman
0/100 - 0×

The Sandman

Po sérii neúspěšných pokusů o zfilmování slavného komiksu Neila Gaimana se látky chopil Netflix, který ji zpracuje jako nejdražší komiksový seriál všech dob.

USA | | Plánováno
vysílání
Netflix
žánr
Fantasy, Hororový, Komiksový


Sandman hlásí první dva potvrzené herce

Sandman hlásí první dva potvrzené herce

Netflixovský seriál Sandman se konečně natáčí a Neil Gaiman coby producent i showrunner odhalil dva členy hereckého obsazení. Hlavní roli Snu opravdu získal dlouho omílaný Tom Sturridge, ke kterému se přidá i bývalá hvězda ság Star Wars a Game of Thrones.

7 0
15.1.2021

Sandman, jenž vychází ze slavného komiksu z dílny Vertigo Comics, patří mezi největší díla Neila Gaimana a spisovatel se tak hodně angažuje i ve výrobě seriálu na motivy svého díla. Gaiman už loni sliboval začátek natáčení, kvůli protikoronavirovým opatřením se ale kamery rozběhly až na sklonku roku 2020. V současné době pak natáčení probíhá v britských studiích Pinewood, přičemž štáb hlásí první dva členy hereckého obsazení.

Ústřední roli Snu, nejslavnějšího člena rodiny Věčných, sehraje herec Tom Sturridge, který se objevil ve třech dílech minisérie The Hollow Crown jako Jindřich VI. a rovněž si zahrál Lorda Byrona ve filmu Mary Shelley. V poslední době Sturridge zazářil taktéž v seriálu Sweetbitter, Sandman je ale pro něj první opravdu hlavní rolí.


Sturridge se proslavil rolí Jindřicha VI. Foto: BBC

Vedle Sturridge se nově k obsazení přidává i herečka Gwendoline Christie. Ta se po malé roli ve snímku The Imaginarium of Doctor Parnassus proslavila coby Brienne z Tarthu ve fantasy seriálu Game of Thrones a na tento obrovský úspěch navázala i účinkováním v sequelové trilogii Star Wars, kde si střihla kapitánku Phasmu. Stejnou postavu nadabovala i v seriálu Star Wars: Resistance, vidět jsme ji pak mohli i ve filmu The Personal History of David Copperfield. Koho si zahraje v Sandmanovi, prozatím není jisté, spekuluje se ale o dalších postavách z řad Věčných, jmenovitě o Touze a Smrti.

Christie ztvárnila Phasmu ve dvou filmech a seriálu. Foto: Lucasfilm, Walt Disney Pictures

Jak se vám líbí obsazení seriálu Sandman?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů
Reklama