SEAL Team (Tým SEAL) Popis

SEAL Team

SEAL Team

Seriál z prostředí elitní námořní jednotky SEALs nám ukáže, jak tito američtí vojáci vykonávají svou práci, která je velmi nebezpečná a zahrnuje spoustu rizik.

Vojenské drama sleduje profesní a osobní životy příslušníků Navy SEAL – nejelitnější jednotky námořních, vzdušných a pozemních týmů námořnictva USA. Tým Bravo nás provádí všelijak nebezpečnými situacemi, kdy je v sázce osud nejen jednoho státu, ba i celého lidstva. Jenže nikdo se nesmí dozvědět, že tým Tier One operuje i jinde než ve Spojených státech.

(Foto CBS)


Hlavní tváří seriálu je herec David Boreanaz, který je taktéž producentem. Za seriálem stojí zvučné jméno Benjamin Cavell, který pracoval i na seriálu Justified. Pomocnou ruku mu podávají Ed Redlich (Unforgettable), Sarah Timberman (Masters of Sex), Carl Beverly (Masters of Sex), Christopher Chulack (Animal Kingdom, Southland, ER). Seriál běží na stanici CBS od 27. září 2017.

V hlavních rolích:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
NocnyBes

Výborný seriál z prostredia špeciálnych jednotiek. Myslím že verné zobrazenie taktických operácií, života a nasadenia mužov slúžiacich v tomto prostredí.Seriál ma veľmi baví a každá časť si ma niečím získala a mala grády. I ked možno niekedy by som ubral z tých opakujúcich sa problémov medzi členmi jednotky vo vyšších sériách.

19.1.2021 | 17:38:05
vlasacek007

I tohoto seriálu se nesmí vzdát prvních několik dílů, protože ty stojí opravdu celkem za nic. Člověk se k SEAL Teamu musí prokoukat. Mně se to popravdě povedlo až kolem poloviny první série. Každopádně ke konci jsem si seriál naprosto zamiloval a musím říct, že se i přes horší začátek velmi povedl!

4.1.2020 | 1:57:59
otikk

Po začátku třetí serie jsem se rozhodl tuto loď opustit. Nevím, asi už nápady došli a to napětí s těch předchozích řad někam odešlo. Každopádně serie, kdy se děj řešil třeba přes pět a více dílů měla větší potenciál.

webmaster
26.10.2019 | 13:03:25
kill009

titulku posledniho dilu se zrejme nikdo nedocka takze proc na to vubec koukat ;)

27.1.2019 | 15:15:39
Billy the Kid

je to good :)

24.11.2018 | 19:32:01
hank73

Není to špatný seriál ale nevím proč ale některým postavám to prostě nevěřím. Například v seriálu s podobným tématem „SIX“ jsou herci mnohem věrohodnější.

8.7.2018 | 17:27:00
kreator 44

dobre natočené,teším sa na pokračovanie

29.5.2018 | 15:13:06
Malkivian

První, a hlavně pátá, epizoda jasně dokazují, že by tenhle seriál mohl v rámci akčního žánru fungovat zatraceně dobře. Jen by to chtělo udržovat vzestupnou tendenci a hlavně se zuby nehty vyhýbat klišoidním tendencím hlavních postav. V takovým případě by tu s námi SEAL Team totiž mohl i chvíli vydržet, což je, si myslím, velmi dobře. Koukatelné akce na televizních obrazovkách není nikdy dost! :)

redaktor
27.10.2017 | 10:04:18

Hledá se překladatel

Původní překladatel @Malkivian se z časových důvodů nebude moci chopit překladu čtvrté série. Pakliže máte zkušenosti s překládáním anglických titulků a měli byste zájem obstarat pro čtvrtou sérii českou podporu, kontaktujte @Kubc6a do vzkazníku.

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Bravo hlásí návrat i v příští seriálové sezóně

Bravo hlásí návrat i v příští seriálové sezóně

Elitní jednotka stanice CBS bude vyrážet na mise i v příští seriálové sezóně. Vzhledem k současné situaci ve světě není jasné, kolik epizod bude čtvrté řadě připsáno na konto a jestli Bravo stihne tradiční podzimní start. Budete s námi sledovat nová adrenalinová dobrodružství?

Reklama

Jednotka

Jednotka

Narozeniny