SEAL Team (Tým SEAL) Mandy Ellisová

Mandy Ellisová

Mandy Ellisová

Analytička pracující pro CIA.

Sezóny 5
2017 - 2021

Mandy je dobrá známá s Jasonem, a proto měla tu čest, zvláště kvůli své pracovní náplně u CIA, posílat jeho tým na nebezpečné mise po světě. Aby dokázala žít s tím, že by někoho z jednotky mohla poslat na smrt, musela se od všech distancovat. O jejím soukromém životě moc nevíme, ale s oblibou s Jasonem navštěvuje jejich oblíbenou restauraci a Jasona dokáže najít všude, kde proudem teče alkohol. Mandy vede výslechy s těmi nejnebezpečnějšími lidmi planety a povede se jí zlomit i ty nejtvrdší kousky, protože chce ve světě vymýtit zlo.

Jessica Paré jako Mandy Ellis, Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lord Denvil

Přijde mi, že vetšinou tak akorát šecko posere :-D …ale bez toho by to nebyla sranda

12.5.2020 | 11:56:00

Pátá série

Jak přesun na streamovací službu ovlivní vydávání epizod?

Jak přesun na streamovací službu ovlivní vydávání epizod?

Za necelé dva týdny se vrátíme do života elitní vojenské jednotky a portálu TV Line se podařilo rozklíčovat, jakým způsobem budou vycházet nové epizody, neboť pátou sérii ovlivní přesun seriálu ze CBS na Paramount+.

Nepřehlédněte

Pátá série potvrzena, SEAL Team přechází pod Paramount+

Pátá série potvrzena, SEAL Team přechází pod Paramount+

Stanice CBS se po dlouhých řadách vyjednávání konečně vyjádřilo k budoucnosti dvou seriálů, které kvůli nízkým číslům ve sledovanosti balancovaly nad propastí. SEAL Team a investigativní drama Evil získávají po další řadě, které budou uvedeny na streamovací platformě Paramount+.

Reklama

Reklama

Jednotka

Jednotka

Narozeniny

Kde nás také najdete?