SEAL Team (Tým SEAL)
93/100 - 89×

SEAL Team(Tým SEAL)

Seriál z prostředí elitní námořní jednotky SEALs nám ukáže, jak tito američtí vojáci vykonávají svou práci, která je velmi nebezpečná a zahrnuje spoustu rizik.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
7 sezón | CBS, Paramount+ | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Válečný
hrají
David Boreanaz (Jason Hayes), Max Thieriot (Clay Spenser), Neil Brown Jr. (Ray Perry), A. J. Buckley (Sonny Quinn), Toni Trucks (Lisa Davisová), Jessica Paré (Mandy Ellisová), Judd Lormand (Eric Blackburn), Scott Foxx (Full Metal), Mike Wade (Wes Soto), Justin Melnick (Brock Reynolds), Tyler Grey (Trent Sawyer)

Mandy Ellisová

Mandy Ellisová

Analytička pracující pro CIA.

Sezóny 6
2017 - 2022

Mandy je dobrá známá s Jasonem, a proto měla tu čest, zvláště kvůli své pracovní náplně u CIA, posílat jeho tým na nebezpečné mise po světě. Aby dokázala žít s tím, že by někoho z jednotky mohla poslat na smrt, musela se od všech distancovat. O jejím soukromém životě moc nevíme, ale s oblibou s Jasonem navštěvuje jejich oblíbenou restauraci a Jasona dokáže najít všude, kde proudem teče alkohol. Mandy vede výslechy s těmi nejnebezpečnějšími lidmi planety a povede se jí zlomit i ty nejtvrdší kousky, protože chce ve světě vymýtit zlo.

Jessica Paré jako Mandy Ellis, Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lord Denvil

Přijde mi, že vetšinou tak akorát šecko posere :-D …ale bez toho by to nebyla sranda

12.5.2020 | 11:56:00

Poslední série

SEAL Team skončí sedmou sérií

SEAL Team skončí sedmou sérií

Stávka scenáristů a herců je u konce a Paramount+ může posouvat produkce konečně kupředu. To se týká taktéž seriálu SEAL Team, který oznámil i konec seriálu. Připravovaná sedmá série bude pro operativce tou poslední.

Svět SEAL Teamu

Příběhy SEAL Teamu budou rozšířeny o celovečerní film

Příběhy SEAL Teamu budou rozšířeny o celovečerní film

Paramount+ věří projektu SEAL Team natolik, že svým předplatitelům brzy nabídne samostatný film z tohoto prostředí. Oznámení přichází několik dní poté, co byl seriál prodloužen o šestou sérii.

Reklama

Trailer k šesté řadě

Thumbnail Play icon

Jednotka

Jednotka

Narozeniny

Kde nás také najdete?

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama