Sex Education (Sexuální výchova)
92/100 - 268×

Sex Education(Sexuální výchova)

Seriál Sex Education se zaměřuje na Otise Milburna, středoškolského panice, který žije se svou matkou, jež se živí jako sexuální terapeutka. Když je tento fakt o jeho matce odhalen středoškoláky, tak si uvědomí, že může své odborné znalosti využít k získání prestiže.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Erotický, Komedie
hrají
Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman)

S03E02: Episode 2

S03E02: Episode 2

Jedna změna střídá druhou. Ruby zapracuje na Otisově přitažlivosti a Hope zbaví školu veselých barev. Vlastně skoro všech barev. Eric s Adamem míří k nejvyšší metě.

cz sk
17.9.2021
1 hodina 1 minuta

Základní info:

Režie: Ben Taylor
Scénář: Sophie Goodhart

Hrají: Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman), Alistair Petrie (Michael Groff), Mimi Keene (Ruby Matthews), Simone Ashley (Olivia Hanan), Chaneil Kular (Anwar Bakshi), Mikael Persbrandt (Jakob Nyman), Anne-Marie Duff (Erin Wiley), Jim Howick (Colin Hendricks), Rakhee Thakrar (Emily Sands), Chris Jenks (Steve Morley), Sami Outalbali (Rahim), Chinenye Ezeudu (Vivienne Odusanya), George Robinson (Isaac Goodwin), Jemima Kirke (Hope Haddon), Samantha Spiro (Maureen Groff), George Somner (Joe Goodwin), Dua Saleh (Cal Bowman), Jason Isaacs (Peter Groff), Doreene Blackstock (Beatrice Effiong), Indra Ové (Anna), Suzanne Bertish (Dr. Cutton), Kieron Moore (Dylan),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Ruby změnila styl oblekani Otise a vypadal fakt vtipně a nemělo chybu jak potom řekl Ruby at ho bere takovy jaky chce a nečekal jsem že Isaac řekne Maeve že udělal zasah do jejiho mobilu a smaza zpravu od Otise jsem zvědav jak se s tim Maeve vyrovna jinak ale nezavidim Otisovi že Ola a Jakob budou bydlet u nich když ma s Olou problem a to že Hope nařidila školni uniformy to jim fakt nezavidim a divim se že Jacksonovi sebrala funkci předsedy myslel jsem že ho voli studenti a ne ředitel školy a nečekal jsem že Groffa vyhodi bratr a pujde bydlet ke Colinovi jsem zvědav jak to tam dlouho vydrži.

2.1.2022 | 23:59:07
Cihi

Tak ze zacatku se v serialech objevovali gayove a lesby, potom pribyli bisexualove, nasledne transgender a ted uz do serialu davaji i tzv. nebinarni „ono“ ala nase ceske Alzbetko.

Ja chapu treba, kdyz holka vypada jako kluk, ma proste muzsky rysy, tak to dotahne dokonce a stane se transgenderem, ale byt tzv. nebinarni je zalezitost mody, snaha o to byt za kazdou cenu stredem pozornosti a ve vysledku jen ukazka vlastni hlouposti.

Jsem zvedavej, co za dalsi uchylarny bude nasledovat po tomto. Mozna se casem dockame na obrazovkach i „legalizace“ zoofilie…

Az na ty gender a multi-kulti silenosti je to porad celkem zabavne.

14.12.2021 | 7:08:10
Gaffík

Není náhodou v GB standart, že ve školách nosí stejnokroje?

20.10.2021 | 23:08:17
Spiker

Tenhle díl skutečně dostál názvu seriálu. Ruby totálně hot v jedné určité scéně :P

20.9.2021 | 14:49:31
LMDizajn

Ruby a Otis, za 100%

20.9.2021 | 7:35:59
captain

Jojo, jo, Adam to má těžký, Maeve to má těžký, Otis to má těžký, musí volit, mezi nezávazným a závazným vztahem… no to je nářez teda?! Ps. A nová ředitelka zavádí školní uniformy, proč asi???!!!

19.9.2021 | 13:43:04
Stardos

Adamův vývoj mě baví už od první série. Nečekal jsem, že to, co udělal Isaac, bude vyřešeno už v druhém díle – nicméně to snad znamená, že Isaac bude koncem série likeable postava.

18.9.2021 | 18:28:22
Remi91

Tohle byla jízda. Zkoumání velkého množství párů a jejich vztahů. Osobní progres. Vtipné situace. Růst Adama. Stopáž byla využitá do poslední vteřiny. A musím ještě vyzdvihnout soundtrack. Ten je v celém seriálu skvělý, ale zdá se mi, že i na tento aspekt se zaměřili o něco více a dokážou scény či situace ještě o něco obohatit. Nechce si běžet titulk y a občas koukněte na text či název písně.

17.9.2021 | 15:18:26

Stav překladu

Epizoda S03E08: Episode 8

cz100%
DOKONČENO

Titulky k třetí sérii pocházejí z dílny Netflixu.

Nezapomeňte všechny epizody třetí série ohodnotit v jejich profilech.

Nepřehlédněte

Sex Education získává čtvrtou řadu

Sex Education získává čtvrtou řadu

V rámci akce TUDUM nám Netflix, nebo spíše Moordaleské televizní zprávy, přinášejí mimořádnou novinku. Seriál Sex Education byl totiž pouhý týden po premiéře třetí série prodloužen pro čtvrtou. Máte z potvrzení další řady radost?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama