Snowpiercer (Ledová archa)
83/100 - 61×

Snowpiercer(Ledová archa)

Snowpiercer je zasazen sedm let poté, co se svět stal zamrzlou pustinou a sleduje zbytky lidstva, které obývá obrovský neustále se pohybující vlak, jenž jezdí kolem celé zeměkoule.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | TNT | 43 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Thriller
hrají
Rowan Blanchard (Alexandra Cavill), Daveed Diggs (Andre Layton), Archie Panjabi (Asha), Iddo Goldberg (Bennett Knox), Mickey Sumner (Bess Till), Roberto Urbina (Javier De La Torre), Sam Otto (John "Oz" Osweiller), Sean Bean (Joseph Wilford), Katie McGuinness (Josie Wellstead), Jennifer Connelly (Melanie Cavill), Lena Hall (Miss Audrey), Annalise Basso (LJ Folger), Steven Ogg (Pike), Alison Wright (Ruth Wardell), Mike O'Malley (Roche)

S03E10: The Original Sinners

S03E10: The Original Sinners

Vše vyvrcholí, když se střetnou staří protivníci, přičemž Nový ráj visí na vlásku.

sk
29.3.2022
43 minut

Foto: TNT

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rockyp

Perfektní díl a skvělé zakončení 3. série. Ještě více jsem si zamiloval tento seriál. Konečně se zbavili Wilforda. A navíc jsem viděl první lesbický pár, který byl super.

12.10.2022 | 21:09:36
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se Melanie šla dohodnout s Wilfordem aby udržela vlak na svoji straně a pak jak pro změnu Wilforda zradila a dohodla se s Laytonem ale stejně si myslim že by ji Wilford dřiv nebo později podrazil a to jak ho vysadili samotneho v čem nabrali Melanii tak to byl fakt dobry trest a jsem zvědav jak si poradi a to rozděleni kdo zustane ve vlaku a kdo v raji to je fakt spravedlive ale čekal jsem že Alex zustane s matkou a jsem zvědav jak si Layton a spol poradi na souši a taky jsem zvědav co znamenala ta exploze rakety.

redaktor
30.5.2022 | 23:17:10
captain

Tak z revoluce máme kompromis, menší kontrarevoluci, rozpojení opět na Big Alis a Snowpiercera… Wilforda poslali tak trochu do vyhnanství, a došlo i na těch pár vlahých vlhkých objetí…

16.4.2022 | 21:17:05
zorgSVk

IGWAR… Podľa mna je to jedna z tých rakiet ktoré pôvodne mali trochu svet ochladiť ale zmrazili ich. Tak príbeh aj začína…očividne ešte nejaké rakety v silách zostali a nejako sa táto aktivovala :D

9.4.2022 | 1:58:47
igwar

Konec som celkom nepochopil. Čo to bolo za raketu? A prečo zrovna 3 mesiace po…, t.j. v dobe keď Melanie urobila otočku po svete a znovu sa priblížila k táboru v africkom rohu. Mám dojem, že Wilford došiel ma svojej „drezine“ do tábora a zase škodí. Vzhľadom k tomu, kde ho vysadili, by bolo najrozumnejšie ísť práve tam. Re: Lex Luthor: Zrzka sa zadusila, lebo cmúľala v puse ockovo umelé oko, pri tom náraze jej zabehlo a nebol tam nikto, kto by pomohol…

7.4.2022 | 11:02:09
tata1973

To nebyla raketa nebo jo ?? mě to připadalo jako vybuch nějaké sopky ??

30.3.2022 | 19:20:24
martpolak

Dvakrát jsem mrknul a prošvihnul jsem polovinu děje, extrémně uspěchaný díl, pokud šlo o důležitý posun.

30.3.2022 | 14:42:06
Yann

Big Alice dojela a už nikdy nevyjede. :-( Škoda, je to má nejoblíbenější lokomotiva. Snowpiercer se rozpadá, přišel o nespočet vagónů, ale dále plní svou původní misi. A pak tu máme speciální drezínu pouze pro Wilforda. Za mě supr konec. Očekávám, že Wilfordovi jeho samostatná mise vůbec neublíží a naopak si dojede pro nějaký nový slušný arzenál v podobě jiné mašinky. Mrzí mě, že děj poslední epizody nenatáhli do těch zbylých výplňových, které nás provázeli po většinu této jinak celkem nudné série. Velké plus za zardoušení té neskutečně otravné a zbytečné zrzky. Ve čtvrté sérii doufám, že nebudeme alespoň chvíli muset vídat toho neherce Laytona a zaměříme se na příběh Snowpiercera.

30.3.2022 | 8:00:44
Lex Luthor

Poslední díl v podstatě politika akce nulová jen se kecalo Willforda pěkně přechytračili a co to mělo znamenat s tou šílenou zrzkou? To se, jako naše malá vražedkyně zadusila, když do ní někdo náhodně vrazí a v další sérii o ní už neuslyšíme jestli teda další série bude pěkně blbá smrt a samozřejmě vlaky se zase rozdělili a už to nebude 1029 vlaků ve Snowpiercer

29.3.2022 | 23:05:08
GrindyCZ25

Za mě parádička, překvapivě tenhle seriál mě skvěle baví, snad další série bude spíše jen o Snowpierceru, Alenku bych bral jako dokončenou.

29.3.2022 | 19:33:14
1

Nepřehlédněte

Sean Bean se bál, že se jeho postava nedožije konce druhé série

Sean Bean se bál, že se jeho postava nedožije konce druhé série

Jak už to tak u herce Seana Beana bývá, jeho role většinou končí velmi rychle, jak to bylo třeba v Game of Thrones či Lord of the Rings. Herec se tak oprávněně bojí, že ho zabijí i v dalších projektech. Kdo ho navíc inspiroval ve ztvárnění pana Wilforda, to se dozvíte v článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama