Snowpiercer (Ledová archa)
83/100 - 61×

Snowpiercer(Ledová archa)

Snowpiercer je zasazen sedm let poté, co se svět stal zamrzlou pustinou a sleduje zbytky lidstva, které obývá obrovský neustále se pohybující vlak, jenž jezdí kolem celé zeměkoule.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | TNT | 43 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Thriller
hrají
Rowan Blanchard (Alexandra Cavill), Daveed Diggs (Andre Layton), Archie Panjabi (Asha), Iddo Goldberg (Bennett Knox), Mickey Sumner (Bess Till), Roberto Urbina (Javier De La Torre), Sam Otto (John "Oz" Osweiller), Sean Bean (Joseph Wilford), Katie McGuinness (Josie Wellstead), Jennifer Connelly (Melanie Cavill), Lena Hall (Miss Audrey), Annalise Basso (LJ Folger), Steven Ogg (Pike), Alison Wright (Ruth Wardell), Mike O'Malley (Roche)

Miss Audrey

Miss Audrey

Zpěvačka a provozní v nočním vozu.

Sezóny 3
2020 -

Audrey velmi hlasitě hovoří o krutosti sociálních rozdílů na palubě Sněhoborce a sleduje možnosti, jak ve vlaku požadovat více sociálního svědomí. Audrey je okamžitě ochotna pomoci Laytonovi při hledání vlakového vraha a zavazuje se, že mu poskytne všechny informace z nočního vozu. Podporuje přátelství/spo­jenectví s ním tím, když mu prozradí, že Melanie musí něco skrývat. Před zmrazením měla pletky s panem Wilfordem.

Lena Hall jako Miss Audrey. Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Yann

Čert aby se v téhle ženské vyznal. Dokonalá ozdoba celého vlaku.

20.7.2021 | 13:41:47

Nepřehlédněte

Sean Bean se bál, že se jeho postava nedožije konce druhé série

Sean Bean se bál, že se jeho postava nedožije konce druhé série

Jak už to tak u herce Seana Beana bývá, jeho role většinou končí velmi rychle, jak to bylo třeba v Game of Thrones či Lord of the Rings. Herec se tak oprávněně bojí, že ho zabijí i v dalších projektech. Kdo ho navíc inspiroval ve ztvárnění pana Wilforda, to se dozvíte v článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama