Snowpiercer (Ledová archa)
83/100 - 60×

Snowpiercer(Ledová archa)

Snowpiercer je zasazen sedm let poté, co se svět stal zamrzlou pustinou a sleduje zbytky lidstva, které obývá obrovský neustále se pohybující vlak, jenž jezdí kolem celé zeměkoule.

USA | 2020 | Rozhoduje se
vysílání
4 sezóny | TNT | 43 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Thriller
hrají
Rowan Blanchard (Alexandra Cavill), Daveed Diggs (Andre Layton), Archie Panjabi (Asha), Iddo Goldberg (Bennett Knox), Mickey Sumner (Bess Till), Roberto Urbina (Javier De La Torre), Sam Otto (John "Oz" Osweiller), Sean Bean (Joseph Wilford), Katie McGuinness (Josie Wellstead), Jennifer Connelly (Melanie Cavill), Lena Hall (Miss Audrey), Annalise Basso (LJ Folger), Steven Ogg (Pike), Alison Wright (Ruth Wardell), Mike O'Malley (Roche)

Joseph Wilford

Joseph Wilford

Strojvůdce a zakladatel Wilford Industries.

Sezóny 2
2021 -

Před zmrazením si Wilford představil luxusní linkový vlak, který by obíhal planetu. Z Wilford Industries postavili vlak pomocí zkušebního vlaku (ze Zásobovacího vlaku na Sněhoborec) s názvem „Velká Alenka“. Někdy později, když vědci plánovali ochladit Zemi, Wilford předvídal, že Země bude místo toho zmrzlá. Spolu s jedním ze svých zaměstnankyň a chráněnkyň, strojvůdkyní Melanie, přestavěl svůj vlak na archu zvanou Sněhoborec a postavili motor, který používal technologii věčného pohybu. Melanie ho ovšem při odjezdu Sněhoborce nechala u tratě, když zjistila, jaký ve skutečnosti Wilford je.

Sean Bean jako Joseph Wilford. Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Merisielu

Herecký koncert. Snobský slizoun, charismatický vůdce a ničeho se neštítící psychopat v jedné osobě. Prostě postava tak členitá a komplexní, že člověka přiměje hltavě čekat, co bude dál.

A furt ještě neumřel!

14.3.2022 | 21:46:49
DK666

nejlepší postava

31.1.2022 | 14:45:18
Yann

Ned Stark to rozhodně není.

20.7.2021 | 13:38:20
Kothy

psychopat…

16.4.2021 | 1:53:26

Stav překladu

Epizoda S03E10: The Original Sinners

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Snowpiercer

Nepřehlédněte

Sean Bean se bál, že se jeho postava nedožije konce druhé série

Sean Bean se bál, že se jeho postava nedožije konce druhé série

Jak už to tak u herce Seana Beana bývá, jeho role většinou končí velmi rychle, jak to bylo třeba v Game of Thrones či Lord of the Rings. Herec se tak oprávněně bojí, že ho zabijí i v dalších projektech. Kdo ho navíc inspiroval ve ztvárnění pana Wilforda, to se dozvíte v článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama