Snowpiercer (Ledová archa)
83/100 - 61×

Snowpiercer(Ledová archa)

Snowpiercer je zasazen sedm let poté, co se svět stal zamrzlou pustinou a sleduje zbytky lidstva, které obývá obrovský neustále se pohybující vlak, jenž jezdí kolem celé zeměkoule.

USA | 2020 | Rozhoduje se
vysílání
4 sezóny | TNT | 43 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Thriller
hrají
Rowan Blanchard (Alexandra Cavill), Daveed Diggs (Andre Layton), Archie Panjabi (Asha), Iddo Goldberg (Bennett Knox), Mickey Sumner (Bess Till), Roberto Urbina (Javier De La Torre), Sam Otto (John "Oz" Osweiller), Sean Bean (Joseph Wilford), Katie McGuinness (Josie Wellstead), Jennifer Connelly (Melanie Cavill), Lena Hall (Miss Audrey), Annalise Basso (LJ Folger), Steven Ogg (Pike), Alison Wright (Ruth Wardell), Mike O'Malley (Roche)

Asha

Asha

Přeživší, která přežila mimo Ledovou archu.

Sezóny 1
2022 - 2022

Asha byla součástí skupiny 34 zahraničních jaderných techniků, kariérních vědců a některých jejich rodin v jaderné elektrárně v Severní Koreji, kteří přežili Zmrazení tím, že žili ze zbytkového tepla z jaderného reaktoru při jeho ochlazování. Po nějaké době byla skupina napadena nájezdníky, kteří zabili téměř polovinu členů skupiny. Pak samotní záškodníci zemřeli. Vysoké úrovně radiace v rostlině způsobily otravu zářením, která zabila mnoho členů skupiny, a chlad nakonec životní podmínky ještě ztížil. Nakonec zůstala naživu pouze Asha a její 15letý synovec. Onemocněl však na rakovinu štítné žlázy, což ho vedlo k tomu, že kvůli bolesti prosil Ashu, aby ho zabila. Po zabití z milosti zůstala Asha čtyři roky jedinou přeživší.

Archie Panjabi jako Asha. Foto: TNT

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Merisielu

Zatím jenom takové chodící trauma bez vlastního názoru. Čekám, co se z ní vyvrbí, až na to přijde.

14.3.2022 | 22:05:12
xflori01

Zatím nesympatická

webmaster
25.2.2022 | 12:25:18

Stav překladu

Epizoda S03E10: The Original Sinners

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Snowpiercer

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Sean Bean se bál, že se jeho postava nedožije konce druhé série

Sean Bean se bál, že se jeho postava nedožije konce druhé série

Jak už to tak u herce Seana Beana bývá, jeho role většinou končí velmi rychle, jak to bylo třeba v Game of Thrones či Lord of the Rings. Herec se tak oprávněně bojí, že ho zabijí i v dalších projektech. Kdo ho navíc inspiroval ve ztvárnění pana Wilforda, to se dozvíte v článku.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama