Snowpiercer (Ledová archa) Popis

Snowpiercer

Snowpiercer

Snowpiercer je zasazen sedm let poté, co se svět stal zamrzlou pustinou a sleduje zbytky lidstva, které obývá obrovský neustále se pohybující vlak, jenž jezdí kolem celé zeměkoule.

Snowpiercer je americký post-apokalyptický dystopický thrillerový televizní dramatický seriál, který měl premiéru na TNT 17. května 2020. Má předlohu ve stejnojmenném jihokorejsko-českém filmu z roku 2013. Několik měsíců před premiérou první řady byl seriál prodloužen na druhou sérii. Na českém Netflixu měl premiéru seriál o týden později.

Foto: TNT

V hlavních rolích hrají

Trailer k první řadě

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
rainmaker666

Film je lepší než tenhle nudnej postapo seriál s trapnou detektivní zápletkou přes více jak polovinu série.

11.8.2020 | 19:56:54
Enorme

Další genderově vyvážený seriál. Bohužel jedna velká nelogika vedle druhé. Nesmysl vedle nesmyslu. Je vidět že v tom jsou peníze, takže zabaví, ale to je jediný plus. Takže 20%

26.7.2020 | 21:10:02
kanec1

Na jedné straně úspěšní běloši a asiaté, na druhé spodina složená převážně z černochů, která chce bělochy o vše připravit. Začínám být na ty chudáčky černochy být alergickej. Všude je prezentují jako ty ublížený. Tendenční seriál na objednávku.

20.6.2020 | 16:10:34
mog

zatím to je příjemné překvapení, čekal jsem popravdě nějakou zpackaninu, ale zatím si to drží dobrý standard.

26.5.2020 | 23:26:30

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Snowpiercer se dočkal druhé řady

Snowpiercer se dočkal druhé řady

Přestože se futuristického thrilleru Ledová archa dočkáme až na jaře 2020, stanice TNT v tichosti seriál prodloužila o druhou řadu. Máte v plánu se dívat na seriál, v němž zazáří takové hvězdy jako oscarová herečka Jennifer Connelly nebo herec Daveed Diggs, jenž získal cenu Tony?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás