Snowpiercer (Ledová archa)
83/100 - 61×

Snowpiercer(Ledová archa)

Snowpiercer je zasazen sedm let poté, co se svět stal zamrzlou pustinou a sleduje zbytky lidstva, které obývá obrovský neustále se pohybující vlak, jenž jezdí kolem celé zeměkoule.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | TNT | 43 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Thriller
hrají
Rowan Blanchard (Alexandra Cavill), Daveed Diggs (Andre Layton), Archie Panjabi (Asha), Iddo Goldberg (Bennett Knox), Mickey Sumner (Bess Till), Roberto Urbina (Javier De La Torre), Sam Otto (John "Oz" Osweiller), Sean Bean (Joseph Wilford), Katie McGuinness (Josie Wellstead), Jennifer Connelly (Melanie Cavill), Lena Hall (Miss Audrey), Annalise Basso (LJ Folger), Steven Ogg (Pike), Alison Wright (Ruth Wardell), Mike O'Malley (Roche)

Alexandra Cavill

Alexandra Cavill

Dcera Melanie a hlavní strojvůdce Velké Alenky.

Sezóny 3
2020 -

Alexandra se narodila Melanie deset let před zmrazením. Když došlo ke zmrazení, nastoupila místo do Sněhoborce na Velkou Alenku, zatímco si sama Melanie myslela, že Alex zemřela. Ve skutečnosti Alex zachránil pan Wilford, i když její prarodiče odmítli odejít a ve skutečnosti ve zmrazení zemřeli. Melanie se několikrát o Alex zmínila a poté, co sama ztratila kontrolu nad Sněhobordem, se obrácí na slečnu Miss Audrey v Nočním vagonu. Tam odhalí, že se cítí nejvíce vinna za to, že Alex opustila, když se Sněhoborcem odjela. Po ukotvení Velké Alenky na konec Sněhoborce se Alex jeví jako diplomatka pro pana Wilforda, který vyhrožuje Sněhoborci a požaduje setkání s Melanie, její matkou. Je to velmi šokující odhalení pro LaytonaRuth, kteří věří, že Alexandra je mrtvá.

Rowan Blanchard jako Alexandra Cavill. Foto: TNT

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Sean Bean se bál, že se jeho postava nedožije konce druhé série

Sean Bean se bál, že se jeho postava nedožije konce druhé série

Jak už to tak u herce Seana Beana bývá, jeho role většinou končí velmi rychle, jak to bylo třeba v Game of Thrones či Lord of the Rings. Herec se tak oprávněně bojí, že ho zabijí i v dalších projektech. Kdo ho navíc inspiroval ve ztvárnění pana Wilforda, to se dozvíte v článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama