Supernatural (Lovci duchů)
95/100 - 764×

Supernatural(Lovci duchů)

Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | CW, The WB | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Jim Beaver (Bobby Singer), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),

S14E11: Damaged Goods

S14E11: Damaged Goods

Dean stráví nějaký čas s Mary a šerifkou Donnou. Nick konečně najde odpověď, po které tak usilovně pátral. Sam musí učinit nemyslitelné.

24.1.2019
1 440 000
43 minut

Základní info:

Režie: Phil Sgriccia Scénář: Davy Perez

Trailer k jedenácté epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Dean si necháva svoje tajomstvo pre seba a ja viac než len zrejmé, že ho to ťaží ako kameň na duši. Sam a Mary si všimli, že s Deanom nie je niečo v poriadku a opatrne sa k tomu snažia dopátrať. Dean navštívi svoju mamu Mary, ktorá sa ťažkou hlavou prizerá na to, ako sa Dean trápi. Na konci predsa len Dean vyklopil to, čo mu tak vŕtalo v hlave. Totižto Dean sa mienil obetovať tým, že sa uzavrie v jednej z Ma'lak Boxes. Za ten čas sa Nick ženie po čoraz temnejšej ceste za pomstou. A keď sa jej konečne dočká, po tom všetkom čo spôsobil, ten vytúžený pokoj a pocit zadosťučinenia mu to zaručene neprinieslo. Nick zo zúfalstva zašiel až tak ďaleko, že vypustil smrteľne nebezpečného démona z Enochian Puzzle Box.

29.3.2021 | 0:03:24
Plevel-CZ

Dean se nechá posednout a Lucifer ho probodne archandělskou čepelí :D

28.1.2019 | 17:05:43
Lucindy

Díl super =) Lucifer se ještě určitě objeví na scéně ( podle mě teda =D ). Dean and dopadne dobře a chlapci opět vymyslí nějakou kulišárnu jak z toho ven =)

28.1.2019 | 7:31:22
bG.

No moc nevím, jak z tohoto můžou vybruslit. 90 %

25.1.2019 | 16:13:54

Carry on

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty: Jak šel čas

Plakáty: Jak šel čas

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama