Supernatural (Lovci duchů) Natáčení dvanácté série započalo

Natáčení dvanácté série započalo

Natáčení dvanácté série započalo

V úterý 12. července začalo natáčení dvanácté řady seriálu Supernatural. Nejvíce informací o nadcházející sérii bude odhaleno na Comic Conu koncem července, první střípky vám přinášíme v článku.


34 0
14.7.2016

Ve svých kalendářích si zvýrazněte datum čtvrtek 13. října (u nás pátek 14. října), kdy bude odvysílán první díl dvanácté řady s názvem Keep Calm and Carry On. Ostatní epizody budou též odvysílány ve čtvrtek, což souvisí s přesunem vysílacího času.

Další informace o dvanácté sérii budou představeny na Comic Conu – panel, kterého se účastní Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Mark Sheppard (Crowley), Misha Collins (Castiel), Robert Singer a Andrew Dabb (producenti seriálu), se bude konat v neděli 24. července. Očekává se, že na Comic Conu bude odvysílána scéna z nové řady a také gag reel z řady jedenácté.


(Přebal časopisu TV Guide v souvislosti s Comic Conem. Autorství: TVGuide.com)

V jednotlivých rozhovorech bylo zatím prozrazeno:

  • Sam byl opravdu postřelen. Není jasné, do jaké míry je zraněn, ale střela ho neminula.
  • Jared se velmi těší na setkání Sama s Mary, takže pravděpodobně není mrtvý.
  • Jared a Jensen také vyjádřili jistá přání ohledně dvanácté řady, což samozřejmě neznamená, že se splní. Jared by se rád dočkal více scén mezi Samem a Castielem, kdežto Jensen doufá v návrat k původní myšlence („jedna příšer/týden“) a návratu do Očistce.

Co od dvanácté řady očekáváte vy? A čí návrat byste uvítali? Podělte se o své názory v komentářích pod článkem.

Diskuze /2

Impala'67

Celkem mi začíná překážet jak se SPN s každou řadou posouvá na další den v týdnu. Čekal jsem že gag real jedenáctky vyjde dřív, ale já si počkám. Snad se na net uvolní nějaké vystřižené scény, které byly zahrnuty ve scénáři, ale ve střižně je dál nepustili na úkor něčeho jiného. Těším se s čím tvůrci dál přijdou a čím nás překvapí.

14.7.2016 | 21:19:40
Filiman

Tenhle seriál mě nikdy nepřestane bavit, ale každou sérií do seriálu přidávali něco navíc, něco velkolepějšího. V 11. řadě jsme měli Boha a Temnotu. Nevím, čím to chtějí trumfnout. Tohle bylo podle mě už maximum.

14.7.2016 | 21:35:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

The Rising Son

The Rising Son

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás