Supernatural (Lovci duchů) O budoucnosti Supernatural

O budoucnosti Supernatural

O budoucnosti Supernatural

Před pár dny CW oznámilo, že Supernatural získává další rok, a tím v pořadí již 12. řadu. Zároveň bylo odhaleno i datum závěrečné epizody jedenácté řady – 25. května. Co ale čeká Supernatural do konce této řady?


34 0
13.3.2016

  • Po měsíční pauze se vrací Supernatural 23. března (u nás 24.) s epizodou Safe House, kde všichni s radostí očekávají návrat Bobbyho, ačkoli jen ve flashbacku.

Nebezpečná příšera je omylem vypuštěna do starého domu, kde zaútočí na matku a její dítě a v následku toho oba skončí v kómatu. Sam a Dean zjistí, že Bobby a Rufus kdysi také narazili na tu samou bytost, a tak Winchesterové pátrají v minulosti, aby vymysleli, jak chytit příšeru dřív, než někdo zemře.

  • Týden na to (tedy 31. března) bude odvysílána v pořadí již 17. epizoda s názvem Red Meat a CW konečně odhalilo její oficiální popis:

VLKODLACI ÚTOČÍ! – Sam a Dean bojují s dvojicí vlkodlaků, kteří zajali dvě oběti. Téměř v momentě vítězství Winchesterových je Sam postřelen jedním z vlkodlaků. Dean dostane svého bratra a unesené z domu, ale zjistí, že jsou jim vlkodlaci v patách a doufají, že je zabijí všechny.


  • V epizodě Red Meat je ohlášen i návrat smrťáka Billie.
  • Celá řada bude být jako obvykle 23 epizod a dočkáme se opět pauzy – mezi devatenáctou a dvacátou epizodou.
  • Neoficiálně se na internetu objevily i názvy následujících epizod: S11E18 Hell's Angel a S11E19 The Chitters.
  • V osmnácté epizodě se objeví kromě Sama a Deana také Crowley, Castiel, Amara a možná dokonce Rowena. Dokonce možná i Lucifer v podání Marka Pellegrina.

(Osoba za Crowleym rozhodně vypadá jako Lucifer. Vystřiženo z upoutávky na Safe House. Autorství: CW.com)

Lucifer podnikne cestu domů a snaží se dostat do Nebe. Crowley řekne Samovi a Deanovi, že ví, jak porazit Amaru.

  • V devatenácté epizodě se pravděpodobně neobjeví ani Castiel, ani Crowley. Scény se natáčely v Impale a také v lese, který se dříve využíval pro scény z Očistce.
  • Na shromáždění v Nashvillu prohlásil Jared Padalecki, že jeho doposud nejoblíbenější epizodu The French Mistake pravděpodobně nahradí 20. epizoda jedenácté řady. Právě pro tuto epizodu byl nahlášen návrat Chucka Shurleyho (hraje Rob Benedict).

JP: „V mém životě jakožto Sama Winchestera bylo jen pár okamžiků, kdy jsem si přečetl scénář a měl slzy v očích, cítil z toho senzaci a zároveň se celý třásl a naskočila mi husí kůže… Dvacítka je skvělá. Dvacítka je skvělá, skvělá, skvělá.“

Do konce řady zbývá ještě 8 epizod a co se týče plánů Amary, tak na veřejnost nepronikla žádná nová informace. Na co se těšíte nejvíc?

Diskuze /3

Lizzy

Nemůžu se dočkat Marka jakožto Lucifera. Misha ho hraje dobře, ale pro mě bude Lucifer vždycky Mark. A obnovení neskutečně potěšilo (i když už se s tím vcelku počítalo).

13.3.2016 | 13:28:33
Impala'67

Taky jsem rád, že se seriál prodloužil o další řadu a doufám, že se vrátí Mark jako Lucifer. Nicméně se těším i na Red Meat, konečně se po nějaké době vrátí vlkodlaci, i když podle mě je nejlepší epizoda s vlkodlaky Heart z druhé série.

13.3.2016 | 14:29:17
Holldir

Ale říkám si na konci serie se asi Amara nějak vyprostí a ukáže drápy v trochu agresivnější formě. Takže se dá soudit, že další serie bude doslova o boji proti amaře. A poněvadž je to sestra boha tak ji jen tak neporazí třeba se objeví už i sám bůh. Ale tohle samo o sobě by vyvolalo konec seriálu dle mě. Od začátku se děj a nepřátelé stupňují. Démon, andělé, pekelný pes, očistec, leviatani, lucifer, čtyři jezdci a kdo ví co ještě…co silnějšího a nebezpečnějšího může být než sám bůh a amara. Snad nevymyslí jejich taťuldu tvůrce vesmíru…:) Takže asi bych tím viděl konec nevím jak vy…ne že bych neměl supernatural rád, ale zase to nepřehánět

18.3.2016 | 2:02:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

War of the Worlds

War of the Worlds

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás