Supernatural (Lovci duchů) Rozhovor s Feliciou Day o návratu Charlie

Rozhovor s Feliciou Day o návratu Charlie

Rozhovor s Feliciou Day o návratu Charlie

V dnešní epizodě se vrací Charlie s Knihou zatracených, pomocí které chtějí Sam a Dean odstranit Kainovo znamení. Felicia Day, která hraje postavu Charlie, poskytla krátký rozhovor pro BuddyTV.


12 0
15.4.2015

Článek může obsahovat drobnější spoilery ohledně dnešní epizody.

Na začátku rozhovoru se vrací Felicia k epizodě S10E11 There's No Place Like Home, kdy se Charlie musela postavit svému zlému dvojčeti. Protože Charlie poznala, jaké to je vidět sebe sama provádět ty nejhorší činy, nechce, aby tak dopadl i Dean. Proto je odhodlaná Knihu zatracených najít a rozluštit.


(Dean a Charlie v epizodě Book of the Damned. Foto: CW)

Charlie se tedy vydala Knihu hledat, a právě proto jsme ji v seriálu chvíli neviděli (konkrétně 7 dílů). Vydala se tedy do Itálie, kdy jí hledání zabralo nějaký čas. Nyní je zpátky ve Státech – i s Knihou – a naráží hned na dva problémy najednou.

„Problémem je, že neví (Charlie), co je v knize vlastně napsáno. Je nerozluštitelná. Takže se vrací zpět a pronásleduje ji nějaká tajemná skupina lidí – tak trochu rodina -, takže hledá pomoc, aby jim unikla a zároveň se snaží přeložit Knihu, aby mohla z Deana sejmout Kainovo znamení.“

Felicia také zdůrazňuje důležitost Knihy pro Deana, ačkoli zatím není jasné, zda v ní najdou odpověď. Charlie dokonce bude během pátrání po Knize zatracených postřelena. Nakonec to tedy vypadá, že k Samovi a Deanovi nepřinese pouze Knihu, ale i nové nebezpečné nepřátele.

Protože jsme se v minulosti dozvěděli něco málo i o Charlie samotné (nebo bychom měli říct o Celeste Middleton?), zajímalo reportéra, zda by Charlie něco změnila, pokud by mohla – setkání s Wichesterovými, odchod do Země Oz apod. Felicia si ale myslí, že Charlie se velmi těžko vypořádávala se svou minulostí, tím kým opravdu je a snažila se tuto část svého života skrýt. Proto když potkala dva lidi, kteří také vedou tajný život a snaží se z toho vytěžit jen to nejlepší, našla sama v sobě klid a smír. A protože Charlie dlouho nebyla součástí něčí rodiny, je šťastná, že ji našla v Samovi a Deanovi – a pro ně by to klidně absolvovala celé znova.

(Charlie, Dean a Sam v epizode 8×11 LARP and the Real Girl. Foto: CW)

Nyní má Charlie šanci stát se opět lovcem na plný úvazek. Jak Felicia v rozhovoru zmínila, je to pro ní důležité a chce se poprat o své místo na výsluní, ačkoli nemá takové schopnosti jako kluci.

Ale Winchesterové nejsou jedinými postavami seriálu a pokud je nějaká jiná postava, kterou by Charlie chtěla potkat, kdo by to byl?

„Určitě Castiel. Skvělou věcí na této epizodě je, že se konečně potkají. A já se opravdu těším. Charlie ví o Castielovi z knih Supernatural a taky si udělala výzkum. … Jejich spolupráce by byla opravdu zajímavá.“

Na závěr Felicia nalákala všechny čtenáře – do konce řady můžeme očekávat, že se Charlie ještě v seriálu objeví. Proč a za jakých podmínek je zatím samozřejmě tajemstvím.

Celý rozhovor si může přečíst na webu BuddyTV.

Na závěr přikládám video s Jeremym Carverem, který mluví nejen o dnešním návratu Charlie, ale také dějové linii s Castielem a Metatronem.

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

komja

Castiel dneska zabíjel :D

16.4.2015 | 21:46:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Tombstone

Tombstone

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás