Supernatural (Lovci duchů) Poslední jízda se Samem a Deanem

Poslední jízda se Samem a Deanem

Poslední jízda se Samem a Deanem

První díl poslední série Supernatural byl odvysílán dnes v noci a na poslední chvíli vydal kanál Shaving People Punting Things, který spravují členi štábu, téměř dvouminutové video o tom, co nás čeká. Zkraťte si čekání na titulky tímto videem.

12 1
11.10.2019

Ve videu s názvem „Poslední jízda“ můžete vidět záběry jak z odvysílaných dílů, tak z dílů nadcházející patnácté série. Video provází Chuckův hlas, který popisuje jeho ideální verzi konce, zatímco Dean mu nechce nechat poslední slovo ohledně jejich životů. V pozadí můžete slyšet i hlas fanynky Becky (ano, té Becky, kterou si Sam vzal).

To nejzajímavější na celém videu se ale odehraje v čase 1:21. Uvidíte záběr hned na dva Adamy. Adama jsme neviděli od finále páté série a poslední zmínka o něm byla ve 200. epizodě Fan Fiction. Zdá se, že tvůrci vyslyšely přání fanoušků a dopřejí i Adamově postavě zasloužený konec.


Co říkáte na Adamovo zmrtvýchvstání? A co vám na celém videu přijde nejzajímavější? Podělte se s ostatními o své postřehy v komentářích.

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

Violet

Pevně doufám! <3 Adam si zaslouží lepší konec, než trpět za něco o čem ani nevěděl a nikdy se do toho nepletl. A né, že to bude nakonec jen nějaká Chuckova hra, to by mě asi zabilo :D Nějaký otevřený konec s tím, že si Chuck bude dál hrát, jen to probuh né, protože zatím to spíš tak pořád vypadá.

11.10.2019 | 15:28:02
Revenan

Dva Adamové by mohla být situace v Adamově hlavě kdy se baví s Michaelem. I když se mi to zdá moc „klidné“ na to, že Michaelovy tam mělo fakt fest hrábnout.

Každopádně lehce šílený mentálně nestabilní Archanděl … To mi zní celkem zábavně.

#3 tigy
11.10.2019 | 18:41:41
tigy

#2 Revenan: Takého sme už jedného mali, Gabriela :D :D :D

11.10.2019 | 23:11:03
tigy

Neviem, kam to napísať, ale mohli by ste prosím zmeniť v popise ďalšej (druhej) epizódy „udržet zlé duše v zátoce“ na „udržať zlé duše na uzde“… alebo „v šachu“ alebo podobne? Najprv som nechápala, čo tým chce básnik povedať, kým som nevidela promo s EN popisom :D :D :D

#5 jajush
12.10.2019 | 0:21:19
jajush

#4 tigy: Děkuju moc za upozornění, já jsem si upřímně říkala, jestli se to jako opravdu nebude odehrávat v zátoce, protože jsem to psala před prvním dílem :D

webmaster
12.10.2019 | 11:44:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

The Trap

The Trap

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás