The Carrie Diaries
88/100 - 102×

The Carrie Diaries

Seriál pro všechny, kdo si oblíbili seriál Sex ve městě. The Carrie Diaries časově předchází seriálu Sex ve městě a ukazuje nám Carrie Bradshaw jako středoškolačku v osmdesátých letech, která se se svými věrnými kamarádkami seznamuje s vlastní sexualitou, svým milovaným městem a hlavně sama se sebou

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Rodinný, Romantický
hrají
AnnaSophia Robb (Carrie Bradshaw), Chloe Bridges (Donna LaDonna), Ellen Wong (Jill "Mouse” Chen), Freema Agyeman (Larissa Loughton), Katie Findlay (Maggie Landers), Austin Butler (Sebastian Kydd), Matt Letscher (Tom Bradshaw), Brendan Dooling (Walt Reynolds), Stefania Owen (Dorrit Bradshaw)

Dorrit Bradshaw

Dorrit Bradshaw

Dorrit je Carriina mladší sestra, která od sebe ve snaze vypořádat se s matčinou smrtí odhání všechny, komu na ní záleží.

Sezóny 2
2013 - 2014

Na začátku první řady vidíme čtrnáctiletou Dorrit, jak se vyrovnává se smrtí své matky tím, že rebeluje proti celému světu a především své sestře Carrie a jejich otci. V průběhu řady se její životní postoj začne postupně měnit a velkou zásluhu na tom má chlapec jménem Miller, kterého Dorrit potká, když se pokouší krást v obchodě s deskami a do nějž se zamiluje a který její city opětuje. Tato láska ji změní natolik, že na konci první řady jí upřímně záleží na tom,že Carrie není v pořádku.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama