The Carrie Diaries S01E06: Endgame

S01E06: Endgame

S01E06: Endgame

Carrie se snaží připravit večeři na Díkůvzdání tak, jak to dělávala její matka. Maggie večeří s Waltovou rodinou a začne se starat o svou budoucnost, zatímco Sebastianova matka jede na dovolenou se svým milým.

cz sk
18.2.2013
1 080 000
43 minut

Carrie se snaží uvařit perfektní večeři na Den Díkuvzdání pro svou rodinu, svého nového přítele George (Richard Kohnke) a jeho otce Harlana (Scott Cohen) a jelikož to není jen tak, požádá Mouse o pomoc. Tom je lhostejný k chaosu, který se odehrává v kuchyni, zatímco Dorrit najde nový způsob, jak Carrie mučit.

Maggie je nadšená, že může strávit Den díkůvzdání s Waltovou rodinou, ale když přijde na přetřes téma vysoká škola, uvědomí si, že o své budoucnosti moc nepřemýšlela.

Sebastian se dozví, že jeho matka se rozhodla letět z města se svým přítelem a nechala ho, aby se na Den díkuvzdání o sebe postaral sám.

Epizodu napsanou Jessicou O'Toole & Amy Rardin režíroval David Paymer.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Reklama