The Carrie Diaries
88/100 - 102×

The Carrie Diaries

Seriál pro všechny, kdo si oblíbili seriál Sex ve městě. The Carrie Diaries časově předchází seriálu Sex ve městě a ukazuje nám Carrie Bradshaw jako středoškolačku v osmdesátých letech, která se se svými věrnými kamarádkami seznamuje s vlastní sexualitou, svým milovaným městem a hlavně sama se sebou

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Rodinný, Romantický
hrají
AnnaSophia Robb (Carrie Bradshaw), Chloe Bridges (Donna LaDonna), Ellen Wong (Jill "Mouse” Chen), Freema Agyeman (Larissa Loughton), Katie Findlay (Maggie Landers), Austin Butler (Sebastian Kydd), Matt Letscher (Tom Bradshaw), Brendan Dooling (Walt Reynolds), Stefania Owen (Dorrit Bradshaw)

S01E06: Endgame

S01E06: Endgame

Carrie se snaží připravit večeři na Díkůvzdání tak, jak to dělávala její matka. Maggie večeří s Waltovou rodinou a začne se starat o svou budoucnost, zatímco Sebastianova matka jede na dovolenou se svým milým.

sk
18.2.2013
1 080 000
43 minut

Carrie se snaží uvařit perfektní večeři na Den Díkuvzdání pro svou rodinu, svého nového přítele George (Richard Kohnke) a jeho otce Harlana (Scott Cohen) a jelikož to není jen tak, požádá Mouse o pomoc. Tom je lhostejný k chaosu, který se odehrává v kuchyni, zatímco Dorrit najde nový způsob, jak Carrie mučit.

Maggie je nadšená, že může strávit Den díkůvzdání s Waltovou rodinou, ale když přijde na přetřes téma vysoká škola, uvědomí si, že o své budoucnosti moc nepřemýšlela.

Sebastian se dozví, že jeho matka se rozhodla letět z města se svým přítelem a nechala ho, aby se na Den díkuvzdání o sebe postaral sám.

Epizodu napsanou Jessicou O'Toole & Amy Rardin režíroval David Paymer.

Foto: CWHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Filtr seriálů
Reklama