The Carrie Diaries
88/100 - 102×

The Carrie Diaries

Seriál pro všechny, kdo si oblíbili seriál Sex ve městě. The Carrie Diaries časově předchází seriálu Sex ve městě a ukazuje nám Carrie Bradshaw jako středoškolačku v osmdesátých letech, která se se svými věrnými kamarádkami seznamuje s vlastní sexualitou, svým milovaným městem a hlavně sama se sebou

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Rodinný, Romantický
hrají
AnnaSophia Robb (Carrie Bradshaw), Chloe Bridges (Donna LaDonna), Ellen Wong (Jill "Mouse” Chen), Freema Agyeman (Larissa Loughton), Katie Findlay (Maggie Landers), Austin Butler (Sebastian Kydd), Matt Letscher (Tom Bradshaw), Brendan Dooling (Walt Reynolds), Stefania Owen (Dorrit Bradshaw)

S01E04: Fright Night

S01E04: Fright Night

Carrie se účastní halloweenské party ve městě, zatímco Mouse a Maggie jdou na Sebastianovu party. Dorrit stráví noc plnou povídání se svým tátou.

sk
4.2.2013
1 510 000
43 minut

Když Larissa pozve Carrie na halloweenskou párty ve městě, rozhodne se pozvat Walta, aby jí dělal společnost. Netrvá to dlouho a noc skončí neúspěchem a Carrie je nucena hlídat Larissu, která si evidentně vzala příliš mnoho drog.

Walt se ocitá v nepříjemné pozici poté, co se k němu jeden z hostů přiblíží více, než by mu bylo milé.

Maggie přesvědčí Mouse, aby s ní šla na Sebastianovu halloweenskou párty v malé restauraci, kde o něm mohou mít přehled.

Dorittin pokus propašovat se ven z domu je zmařen a zjistí, že potloukat se se svým otcem není tak špatné.

Epizodu napsanou Henry Alonso Myersem režírovala Jennifer Getzinger.

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Filtr seriálů
Reklama