The Carrie Diaries
88/100 - 101×

The Carrie Diaries

Seriál pro všechny, kdo si oblíbili seriál Sex ve městě. The Carrie Diaries časově předchází seriálu Sex ve městě a ukazuje nám Carrie Bradshaw jako středoškolačku v osmdesátých letech, která se se svými věrnými kamarádkami seznamuje s vlastní sexualitou, svým milovaným městem a hlavně sama se sebou

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Rodinný, Romantický
hrají
AnnaSophia Robb (Carrie Bradshaw), Chloe Bridges (Donna LaDonna), Ellen Wong (Jill "Mouse” Chen), Freema Agyeman (Larissa Loughton), Katie Findlay (Maggie Landers), Austin Butler (Sebastian Kydd), Matt Letscher (Tom Bradshaw), Brendan Dooling (Walt Reynolds), Stefania Owen (Dorrit Bradshaw)

S01E05: Dangerous Territory

S01E05: Dangerous Territory

Carrie potká starého přítele, který ji pozve na večeři u jeho matky a Tom opět uvažuje o randění.

cz sk
11.2.2013
1 200 000
43 minut

Carrie během své stáže narazí na starého přítele a dostane pozvání na večírek pořádaný u jeho matky na Manhattanu. Do cesty se jí ale staví city k Sebastianovi, ovšem pouze do chvíle, než ho uvidí s jinou dívkou.

Mouse je nadšená kvůli tomu, že se opět dala dohromady se Sethem, ale její obavy z toho, že bude špatná v sexu, ji vedou k tomu, že požádá o pomoc Walta.

Mezitím Tom ztratí svůj snubní prsten, kvůli kterému si uvědomuje, že Harlan má nejspíše pravdu o tom, že by mohl znovu začít uvažovat o scházení se s jinými ženami.

Epizodu napsanou Amy B. Harris režíroval Norman Buckley.

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Filtr seriálů
Reklama