The Carrie Diaries
88/100 - 101×

The Carrie Diaries

Seriál pro všechny, kdo si oblíbili seriál Sex ve městě. The Carrie Diaries časově předchází seriálu Sex ve městě a ukazuje nám Carrie Bradshaw jako středoškolačku v osmdesátých letech, která se se svými věrnými kamarádkami seznamuje s vlastní sexualitou, svým milovaným městem a hlavně sama se sebou

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Rodinný, Romantický
hrají
AnnaSophia Robb (Carrie Bradshaw), Chloe Bridges (Donna LaDonna), Ellen Wong (Jill "Mouse” Chen), Freema Agyeman (Larissa Loughton), Katie Findlay (Maggie Landers), Austin Butler (Sebastian Kydd), Matt Letscher (Tom Bradshaw), Brendan Dooling (Walt Reynolds), Stefania Owen (Dorrit Bradshaw)

S02E13: Run to You

S02E13: Run to You

Věci mezi Carrie a Tomem se vyhrocují, zatímco Larissa na Carrie hodí nečekanou bombu a Sebastian přispěje svou troškou do mlýna.

cz sk
31.1.2014
860 000
43 minut

Věci mezi Carrie a Tomem jsou stále napjatější. Když Larissa na Carrie hodí nečekanou bombu, Sebastian se rozhodne, že také musí něco vyjasnit. Maggie se obrátí na Walta, když si myslí, že ji Pete podvádí, ale dostane největší překvápko svého života. Mouse a West se ocitnou v nepříjemné situaci. Samantha mezitím uvažuje o opuštění města.

Epizodu napsanou Amy B. Harris režíroval Andrew McCarthy.

Foto: CWHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Miss_Electra

Carrie stále rozprávala o tom, aká je dospelá a pritom si neuvedomila, aká je naivná, ale pekné zakončenie s Maggie a Peteom.

21.7.2017 | 18:43:25
VerunkaBulinova

prostě jeden z nejlepších seriálů. Moc mi chybí

30.10.2015 | 21:16:08
ZuziJ

Podle mě snad nejlepší epizoda CD vůbec! :)

1.2.2014 | 12:45:18

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Filtr seriálů
Reklama