The Carrie Diaries
88/100 - 102×

The Carrie Diaries

Seriál pro všechny, kdo si oblíbili seriál Sex ve městě. The Carrie Diaries časově předchází seriálu Sex ve městě a ukazuje nám Carrie Bradshaw jako středoškolačku v osmdesátých letech, která se se svými věrnými kamarádkami seznamuje s vlastní sexualitou, svým milovaným městem a hlavně sama se sebou

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Rodinný, Romantický
hrají
AnnaSophia Robb (Carrie Bradshaw), Chloe Bridges (Donna LaDonna), Ellen Wong (Jill "Mouse” Chen), Freema Agyeman (Larissa Loughton), Katie Findlay (Maggie Landers), Austin Butler (Sebastian Kydd), Matt Letscher (Tom Bradshaw), Brendan Dooling (Walt Reynolds), Stefania Owen (Dorrit Bradshaw)

Tom Bradshaw

Tom Bradshaw

Tom je otec Carrie a Dorrit, který se zoufale snaží se po smrti své ženy postarat o své dcery a dát jim co nejnormálnější ži­vot.

Sezóny 2
2013 - 2014

Carriin otec Tom se stejně jako jeho dcery snaží na počátku první řady vypořádat se smrtí své ženy a ještě přitom zvládnout výchovu svých dcer, které se aktuálně stále jen hádají.

Zhruba v půlce první řady se Tom se smrtí své ženy srovná a dokonce i potká ženu, se kterou se začne scházet. Zatím pouze za zády svých dcer, ale vypadá to, že během druhé řady by možná mohlo i dojít k seznámení.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama