The Carrie Diaries
88/100 - 102×

The Carrie Diaries

Seriál pro všechny, kdo si oblíbili seriál Sex ve městě. The Carrie Diaries časově předchází seriálu Sex ve městě a ukazuje nám Carrie Bradshaw jako středoškolačku v osmdesátých letech, která se se svými věrnými kamarádkami seznamuje s vlastní sexualitou, svým milovaným městem a hlavně sama se sebou

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Rodinný, Romantický
hrají
AnnaSophia Robb (Carrie Bradshaw), Chloe Bridges (Donna LaDonna), Ellen Wong (Jill "Mouse” Chen), Freema Agyeman (Larissa Loughton), Katie Findlay (Maggie Landers), Austin Butler (Sebastian Kydd), Matt Letscher (Tom Bradshaw), Brendan Dooling (Walt Reynolds), Stefania Owen (Dorrit Bradshaw)

S02E08: The Second Time Around

S02E08: The Second Time Around

Carrie má poslední šanci, jak zazářit v časopise Interview a díl se nese ve znamení novinek, které se naši oblíbení hrdinové dozvídají a jež jim mění životy.

cz sk
20.12.2013
730 000
43 minut

Carrie je nadšená, když dostane možnost dělat rozhovor s generálním ředitelem Bongo Jeans, ale současně je pod tlakem, protože jí Larrisa řekne, že je to její poslední šance. Mouse se dozví nějaké novinky, které vrazí nečekaný klín mezi ní a Westa. Sebastianův otec doručí další novinky, které by mohly navždy změnit vztah mezi Carrie a Sebastianem. Mezitím Walt nachází překvapivou otcovkou figuru v Tomovi a Magie se snaží sebrat odvahu, aby řekla svému otci o posledních pár měsících.

Epozodu napsanou Terri Minsky režíruje Janice Cooke.

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Filtr seriálů
Reklama