The Carrie Diaries
88/100 - 102×

The Carrie Diaries

Seriál pro všechny, kdo si oblíbili seriál Sex ve městě. The Carrie Diaries časově předchází seriálu Sex ve městě a ukazuje nám Carrie Bradshaw jako středoškolačku v osmdesátých letech, která se se svými věrnými kamarádkami seznamuje s vlastní sexualitou, svým milovaným městem a hlavně sama se sebou

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Rodinný, Romantický
hrají
AnnaSophia Robb (Carrie Bradshaw), Chloe Bridges (Donna LaDonna), Ellen Wong (Jill "Mouse” Chen), Freema Agyeman (Larissa Loughton), Katie Findlay (Maggie Landers), Austin Butler (Sebastian Kydd), Matt Letscher (Tom Bradshaw), Brendan Dooling (Walt Reynolds), Stefania Owen (Dorrit Bradshaw)

Walt Reynolds

Walt Reynolds

Walt je jeden z Carriiných nejlepších přátel a také tajný gay.

Sezóny 2
2013 - 2014

Na počátku první řady Walta nacházíme jako dlouholetého přítele Maggie, ale v jejich vztahu se objevují výrazné mráčky spojené se sexem, kterému se Walt neustále snaží vyhýbat. A důvodem je to, že si začíná uvědomovat, že ho nezajímají ženy, nýbrž osoby stejného pohlaví. Během celé první řady Walt s tímto zjištěním bojuje a stydí se to komukoli říct. Postupně to zjistí Carrie, Sebastian a nakonec zprostředkovaně i Maggie, dávno po jejich rozchodu a rozhodně to nevezme dobře.

Na konci první řady se Walt s Carrie přestěhují do Larissina bytu na Manhattan, aby se o něj starali, zatímco bude pryč. Během první řady také potkává prvního muže, kterému se odváží dát najevo své city.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama