The Carrie Diaries
88/100 - 102×

The Carrie Diaries

Seriál pro všechny, kdo si oblíbili seriál Sex ve městě. The Carrie Diaries časově předchází seriálu Sex ve městě a ukazuje nám Carrie Bradshaw jako středoškolačku v osmdesátých letech, která se se svými věrnými kamarádkami seznamuje s vlastní sexualitou, svým milovaným městem a hlavně sama se sebou

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Rodinný, Romantický
hrají
AnnaSophia Robb (Carrie Bradshaw), Chloe Bridges (Donna LaDonna), Ellen Wong (Jill "Mouse” Chen), Freema Agyeman (Larissa Loughton), Katie Findlay (Maggie Landers), Austin Butler (Sebastian Kydd), Matt Letscher (Tom Bradshaw), Brendan Dooling (Walt Reynolds), Stefania Owen (Dorrit Bradshaw)

S02E02: Express Yourself

S02E02: Express Yourself

Carrie a Walt mají ze Samanthy ponorku, poté se jim zvrtne narozeninová oslava a Carrie odmítá pomoci Sebastianovi v těžké hodince.

cz sk
1.11.2013
890 000
43 minut

Samantha bydlí s Carrie a Waltem už tři týdny a ti dva se potýkají s potřebou ji vyhodit, jelikož si tam udělala až moc pohodlí. Chodí po bytě polonahá…

Později Walt sebere kuráž a na oslavě svých osmnáctých narozenin na koncertě řekne Bennetovi, co k němu cítí. Ale věci se hrozivně zvrtnou, než na to Bennett stihne zaregovat, protože se jim všem kromě Samanthy udělá hrozně zle od žaludku a zvracející a v křečích se jen tak tak dostanou domů. Z této nevolnosti obviní Samanthu, která podle nich donesla zkažený kaviár, ale ukáže se, že to byla chyba Mouse, která použila k vaření Larissiny zkažená vajíčka.

Zpátky v Castebury na sebe po měsících narazí Sebastian a Maggie a Sebastian na ni není zrovna milý, protože ji viní z toho, že ho Carrie opustila. Sebastian se také vypořádává s jeho otcem, který se vrátil do města, ale více se zajímá o práci, než o svého syna. Je z něj tak zdeptaný, že se vydá za Carrie, ale ta ho pošle pryč a nechce s ním nic mít. Dokonce mu řekne, že ho nenávidí, protože ho stále miluje.

Tom mezitím pozve Deb, aby s ním strávila víkend u něj doma, ale věci nejdou tak, jak si plánovali.

Epizodu napsanou Jessica O'Toole & Amy Rardin režírovala Amy Heckerling.

Foto: CWHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Filtr seriálů
Reklama