The Carrie Diaries S02E02: Express Yourself

S02E02: Express Yourself

S02E02: Express Yourself

Carrie a Walt mají ze Samanthy ponorku, poté se jim zvrtne narozeninová oslava a Carrie odmítá pomoci Sebastianovi v těžké hodince.

cz sk
1.11.2013
890 000
43 minut

Samantha bydlí s Carrie a Waltem už tři týdny a ti dva se potýkají s potřebou ji vyhodit, jelikož si tam udělala až moc pohodlí. Chodí po bytě polonahá…

Později Walt sebere kuráž a na oslavě svých osmnáctých narozenin na koncertě řekne Bennetovi, co k němu cítí. Ale věci se hrozivně zvrtnou, než na to Bennett stihne zaregovat, protože se jim všem kromě Samanthy udělá hrozně zle od žaludku a zvracející a v křečích se jen tak tak dostanou domů. Z této nevolnosti obviní Samanthu, která podle nich donesla zkažený kaviár, ale ukáže se, že to byla chyba Mouse, která použila k vaření Larissiny zkažená vajíčka.

Zpátky v Castebury na sebe po měsících narazí Sebastian a Maggie a Sebastian na ni není zrovna milý, protože ji viní z toho, že ho Carrie opustila. Sebastian se také vypořádává s jeho otcem, který se vrátil do města, ale více se zajímá o práci, než o svého syna. Je z něj tak zdeptaný, že se vydá za Carrie, ale ta ho pošle pryč a nechce s ním nic mít. Dokonce mu řekne, že ho nenávidí, protože ho stále miluje.

Tom mezitím pozve Deb, aby s ním strávila víkend u něj doma, ale věci nejdou tak, jak si plánovali.

Epizodu napsanou Jessica O'Toole & Amy Rardin režírovala Amy Heckerling.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Reklama