The Carrie Diaries
88/100 - 102×

The Carrie Diaries

Seriál pro všechny, kdo si oblíbili seriál Sex ve městě. The Carrie Diaries časově předchází seriálu Sex ve městě a ukazuje nám Carrie Bradshaw jako středoškolačku v osmdesátých letech, která se se svými věrnými kamarádkami seznamuje s vlastní sexualitou, svým milovaným městem a hlavně sama se sebou

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Rodinný, Romantický
hrají
AnnaSophia Robb (Carrie Bradshaw), Chloe Bridges (Donna LaDonna), Ellen Wong (Jill "Mouse” Chen), Freema Agyeman (Larissa Loughton), Katie Findlay (Maggie Landers), Austin Butler (Sebastian Kydd), Matt Letscher (Tom Bradshaw), Brendan Dooling (Walt Reynolds), Stefania Owen (Dorrit Bradshaw)

S02E09: Under Pressure

S02E09: Under Pressure

Jak všichni víme, na konci předchozí epizody se Sebastian se svým otcem odstěhoval do LA, ale v této epizodě je zpět na návštěvě své přítelkyně. Ovšem když Dorrit uspořádá párty, která se zcela vymkne kontrole, dokáže jim Sebastian pomoci urovnat věci s policií… a s Carriiným otcem?

cz sk
3.1.2014
990 000
43 minut

Larissa dává Carrie poměrně drsnou radu, co se jejího vztahu se Sebastianem týče. Když Harlan požádá Toma, aby přes noc pracoval na přísně tajném projektu, Dorrit se rozhodne pro malou slezinu, která se ale rychle vymkne kontrole. Mezitím se Mouse a Donna nečekaně sblíží a Sebastian učiní ukvapené rozhodnutí poté, co se opět pohádá s rodiči.

Epizodu napsanou Loganem Slakterem režíroval Andy Wolk.

Foto: CWHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Filtr seriálů
Reklama