The Carrie Diaries
88/100 - 102×

The Carrie Diaries

Seriál pro všechny, kdo si oblíbili seriál Sex ve městě. The Carrie Diaries časově předchází seriálu Sex ve městě a ukazuje nám Carrie Bradshaw jako středoškolačku v osmdesátých letech, která se se svými věrnými kamarádkami seznamuje s vlastní sexualitou, svým milovaným městem a hlavně sama se sebou

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Rodinný, Romantický
hrají
AnnaSophia Robb (Carrie Bradshaw), Chloe Bridges (Donna LaDonna), Ellen Wong (Jill "Mouse” Chen), Freema Agyeman (Larissa Loughton), Katie Findlay (Maggie Landers), Austin Butler (Sebastian Kydd), Matt Letscher (Tom Bradshaw), Brendan Dooling (Walt Reynolds), Stefania Owen (Dorrit Bradshaw)

S01E07: Caught

S01E07: Caught

Larissa nabízí Carrie stáž u ní v magazínu. Donna vydírá Maggie, Dorrit a Tom si vyrazí na baletní představení, kde Tom usne a George špatně pochopí Carriiny záměry ohledně školního plesu.

sk
25.2.2013
1 000 000
43 minut

Larissa, zaujatá Carriinou statečností, jí nabídne stáž u ní v magazínu, ovšem Carrie si není jistá, zda by ji měla vzít.

Carrie je dál zmítána mezi svými nově nalezenými city k Georgovi a přetrvávajícími city k Sebastianovi. Jelikož Sebastian ovšem stále chodí s Donou, Carrie pozve George na školní ples, aby přiměla Sebastiana žárlit. Když ovšem Georgovi řekne, že odejdou dříve, George špatně pochopí její záměry a pokusí se ji tlačit k něčemu, na co se Carrie zatím necítí.

Dorrit každoročně navštěvovala se svou matkou baletní představení Louskáčka. Ještě než zemřela, stihla její matka objednat lístky a proto Dorrit neochotně souhlasí, že půjde s Tomem, který se stále snaží najít si ke své dceři cestu. Tom tomu ovšem nasadí korunu tím, že tam usne.

Mouse dostane ze zkoušky B+ a dává to za vinu vztahu se Sethem, proto stráví celý večer plesu snahou si známku zlepšit.

Mezitím Donna nachytá Maggie při podvádění Walta a vydírá jí tím, že ji nutí držet Carrie od Sebastiana.

Epizodu napsanou Dougem Stockstillem režírovala Nanette Burstein.

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Filtr seriálů
Reklama