The Fosters
94/100 - 72×

The Fosters

Toto drama se točí kolem rodiny Fosterů, která se skládá ze dvou matek (Teri Polo – Man Up; Sherri Saum – In Treatment) a pěti dětí, z nichž dvě jsou adoptované a dvě jsou v rodině dočasně. Seriál vytvořili tvůrci Fly Girls Peter Paige a Bradley Bredeweg, výkonnou producentkou je Jennifer Lopez.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
David Lambert (Brandon Adams Foster), Maia Mitchell (Callie Adams Foster), Noah Centineo (Jesus Adams Foster), Hayden Byerly (Jude Adams Foster), Sherri Saum (Lena Adams Foster), Bianca Santos (Lexi Rivera), Cierra Ramirez (Mariana Adams Foster), Danny Nucci (Mike Foster), Teri Polo (Stef Adams Foster), Kalama Epstein (Noah), Gavin MacIntosh (Connor Stevens), Rosie O'Donnell (Rita Hendricks), Tanner Buchanan (Jack Downey), Sam McMurray (Frank Cooper), Elliot Fletcher (Aaron Baker)

S05E03: Contact

S05E03: Contact

Callie a Aaron půjdou na své první oficiální rande. Mariana a Jude se budou dále angažovat ve školních novinách a Jude s Noahem budou váhat, jestli k sobě opravdu patří, zatímco Brandon a Grace posunou svůj vztah zase o kousek výš. Mamky pozvou nové sousedy na večeři.

cz sk
26.7.2017
760 000
42 minut

Režie: Aprill Winney
Scénář: Anne Meredith

FOTO: FreeformHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Mariana zorganizovala předavani novin ale škoda že to takhle dopadlo neměli tam mit štitek že to patři klubu jinak jsem zvědav jak to bude mit ted škola když Monte zustava ředitelkou a jinak ta večeře pro nove sousedy byla celkem povedena a jinak to randce Callie moc nevyšlo ale ty fotky byli perfektni a nejvic se mi libila Brandonova a jsem zvědav co ted bude dělat Jesus když slyšel jak se o něm bavi.

redaktor
26.5.2021 | 17:37:58
Handle

Tenhle díl se mi už celkem líbil, oproti těm prvním… Ale ta Callie je prostě na zabití, neskutečně mě štve… se vším má problém, všechno jí vadí, chová se jak blbka. Míň sympatickou hlavní postavu jsem prostě už dlouho nikde neviděl…

31.7.2017 | 16:59:45
valasek

Opět naprosto dokonalé, příště prosím víc Judah.

webmaster
30.7.2017 | 1:00:23
Stardos

Normálně, v historii tohoto seriálu už podruhé/potřetí si spolu povídali Callie a Jesus :O

26.7.2017 | 17:09:14

Stav překladu

Epizoda S05E22: Where the Heart Is

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @maneckaaa, @valasek, @farmaister a @chadalik

Sedí na verze:

  • S05E22.720p.WEB­.x264-TBS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit, a společně s ní i celý seriál.

SPIN-OFF The Fosters

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama