The Handmaid's Tale (Příběh služebnice)
91/100 - 227×

The Handmaid's Tale(Příběh služebnice)

V blízké budoucnosti vlivem pohlavních chorob a znečištěného životního prostředí lidstvo téměř ztratilo schopnost reprodukce. Nastalého chaosu využila sektářská skupina zvaná Synové Jákoba a násilně svrhla vládu. Spojené státy americké již neexistují. Teď je to republika Gileád. Totalitní režim založený na vlastním výkladu bible. Ženy již nemají žádná práva. Hrstka těch, které jsou stále plodné, jsou degradovány na tzv. služebnice, jejichž jediný úkol je rodit děti pro vládnoucí elitu. Jejich těla již nepatří jim, ale republice. Toto je příběh jedné z nich.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Elisabeth Moss (June Osborne), Alexis Bledel (Emily), Joseph Fiennes (Velitel Fred Waterford), Max Minghella (Nick Blaine), Yvonne Strahovski (Serena Joy), Samira Wiley (Moira), Madeline Brewer (Janine), Ann Dowd (Teta Lydie), O-T Fagbenle (Luke), Amanda Brugel (Rita), Sydney Sweeney (Eden Blaine), Bradley Whitford (Velitel Joseph Lawrence), Clea DuVall (Sylvia)

Natáčení šesté série The Handmaid's Tale by mohlo začít letos v létě

Natáčení šesté série The Handmaid's Tale by mohlo začít letos v létě

Elisabeth Moss prozradila, že natáčení poslední řady Příběhu služebnice by mohlo začít během letošního léta.

11 0
1.2.2024

Čekání na poslední řadu začíná nabírat na obrátkách. Už teď čekáme dva roky. Tak dlouhé přestávky jsme se dočkali naposledy v roce 2019, kdy pandemie Covidu zkomplikovala veškeré natáčení. Kvůli tomu byl odstup mezi třetí a čtvrtou řadou právě dva roky.

Podle Elisabeth Moss se finále začne točit letos v létě, Foto: Hulu

Pátá řada skončila koncem roku 2022 a od té doby nemáme moc informací o pokračování. Naštěstí se zdá, že by se mohlo blýskat na lepší časy.
Elisabeth Moss v pořadu Jimmy Kimmel Live! prozradila, že natáčení závěrečné řady by mělo začít v létě 2024.
Blíže se k danému tématu nevyjádřila, takže není znám ani měsíc začátku natáčení.

Pozitivní zprávou tedy zůstává fakt, že s finálovou řadou se na Hulu stále počítá a když vše půjde podle plánu, tak bychom se jí mohli dočkat koncem roku 2024, případně začátkem roku 2025.

Jste zvědaví na finálovou řadu?

Foto: Hulu

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama