The Handmaid's Tale (Příběh služebnice)
91/100 - 227×

The Handmaid's Tale(Příběh služebnice)

V blízké budoucnosti vlivem pohlavních chorob a znečištěného životního prostředí lidstvo téměř ztratilo schopnost reprodukce. Nastalého chaosu využila sektářská skupina zvaná Synové Jákoba a násilně svrhla vládu. Spojené státy americké již neexistují. Teď je to republika Gileád. Totalitní režim založený na vlastním výkladu bible. Ženy již nemají žádná práva. Hrstka těch, které jsou stále plodné, jsou degradovány na tzv. služebnice, jejichž jediný úkol je rodit děti pro vládnoucí elitu. Jejich těla již nepatří jim, ale republice. Toto je příběh jedné z nich.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Elisabeth Moss (June Osborne), Alexis Bledel (Emily), Joseph Fiennes (Velitel Fred Waterford), Max Minghella (Nick Blaine), Yvonne Strahovski (Serena Joy), Samira Wiley (Moira), Madeline Brewer (Janine), Ann Dowd (Teta Lydie), O-T Fagbenle (Luke), Amanda Brugel (Rita), Sydney Sweeney (Eden Blaine), Bradley Whitford (Velitel Joseph Lawrence), Clea DuVall (Sylvia)

Připravte se na pátou řadu The Handmaid's Tale

Připravte se na pátou řadu The Handmaid's Tale

Pojďme se podívat na vše, co víme o páté sérii The Handmaid's Tale, které se dočkáme během září.

8 0
31.8.2022

Příběh páté řady The Handmaid's Tale

Na začátku páté řady se nedočkáme žádného časového skoku. Navážeme na události z finále čtvrté série. June se bude potýkat s následky svých činů, zatímco Serena se bude snažit zvýšit svou důležitost v Torontu, což podpoří i skutečnost, že názory Gileádu se začnou vkrádat do Kanady. Velitel Lawrence bude spolupracovat s tetou Lydií na reformaci Gileádu a získání moci. Mezitím June, Luke a Moira budou pokračovat v boji na dálku s Gileádem a také se budou snažit získat zpět Hanu.

Upoutávky nám již napověděly, že minimálně ze začátku se June bude potýkat s negativním přijetím zabití Waterforda, čehož se bude snažit využít Serena jakožto milující a truchlící vdova. Z upoutávek se zdá, že situace ohledně June se obrací v její neprospěch.

Obsazení páté řady The Handmaid's Tale

V obsazení nečekejme žádné drastické změny. Všechny hlavní postavy se vrátí. Jediným předem avizovaným odchodem je Alexis Bledel. Ta se nevrátí do své role Emily. Alexis Blebel svou neúčast v páté řadě oznámila již před začátkem samotného natáčení.

Bude June v páté řadě hledat vykoupení svých činů? Foto: Hulu

Upoutávka na pátou řadu The Handmaid's Tale

Pátá řada Příběhu služebnice se dočkala i své upoutávky, která vám naznačí atmosféru nové série.

Thumbnail Play icon


Kde si můžete pustit pátou řadu The Handmaid's Tale? 

Za seriálem stojí streamovací služba Hulu. Vzhledem k tomu, že Disney částečně vlastní tuto společnost, tak by se zcela logicky dalo očekávat, že pátou řadu Příběhu služebnice budeme moci sledovat na Disney+. Ale pozor! Pátou řadu nám i tentokrát přinese streamovací služba HBO Max. HBO se podařilo si tento titul udržet, což znamená, že u nás čekejte premiéru na HBO Max.

Pátá řada je prozatím poslední řadou, která byla stanicí Hulu objednána. Již dříve se nechali tvůrci slyšet, že by seriál mohl mít až deset sezón, což vzhledem k tomu, že seriál patří mezi nejsledovanější projekty od Hulu, může být i reálné číslo. Zároveň by streamovací služba chtěla zpracovat i knižní pokračování, na které má rovněž práva, takže je otázkou, jak Hulu obě díla zkombinuje.

Jste zvědaví, co se bude dít v páté sérii?

Zdroj anotačního obrázku: Hulu

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama