The Killing (Zločin) S03E06: Eminent Domain

S03E06: Eminent Domain

S03E06: Eminent Domain
cz sk
30.6.2013
1 366 000
42 minut

Angie se probírá v nemocnici a Holder s Linden ji vyslýchají. Angie jim však není schopna říct, kdo se ji pokusil zabít. Linden ji ukazuje nějaké fotky, ale Angie nikoho neidentifikuje, říká, že tam byla příliš velká tma a viděla pouze vrahovy oči.

Na stanici přichází silně rozrušená Danette a chce mluvit s Linden, policista ji však říká, ať se posadí a Danette začne tropit vyrvál a je zatčená. Když na stanici dorazí Linden, jde za Danette k výslechu, ta ji začne vyprávět o své dceři, poprvé tak vidíme, že k ní projevuje nějaké city.

Ray se v noci probudí a slyší, jak Alton ničí vybavení cely, poté mu dojde, že se chce Alton oběsit. Ray by mohl zavolat strážníky, ale neudělá to. V noci má držet hlídku Becker, ale ten odešel ráno měl nastoupit Henderson, ten však přichází pozdě a nachází Altona mrtvého.

Na policejní stanici jsou opatrovníci Adriana a stěžují si na Linden, která s ním mluvila bez jejich souhlasu. Zmíní se o tom, že Adrian začal zase spát v komoře. Linden a Holder se vydávají na místo, kde Sewardovi bydleli. komora, ve které spával Adrian je přímo proti vstupním dveřím, takže velmi dobře mohl vidět vraha.

Na stanici jde Linden za Skinnerem s tím, že by si potřebovala promluvit s Adrianem, protože podle ní viděl vraha. Skinnerovi se to nezdá a chce, aby se věnovala hledání Joa Millese.

Seward si vyžádá návštěvu, chce si promluvit se svým otcem, dozvídáme se, že od něj dostal žiletku, krátce po zahájení rozhovoru toho však začne litovat a chce rozhodne se odejít. Jeho otec mu však řekne, že je na něj hrdý za to, že nic neřekl a zemře jako chlap.

Následně Sewarda navštěvuje Linden a říká mu, že by potřebovala mluvit s Adrianem a chce jeho pomoc, říká mu také svou teorii o tom, že Adrian vše viděl. Také mu řekne, že ví, že svou ženu nespáchal. To Sewarda naštve, zvedne se a řekne jí, ať už se nevrací.

Na stanici si Holder prohlíží tabuli s fotkami mrtvých dívek a Linden říká, že on je jejich pastýř a oni jeho stádo. Následně přichází Skinner s tím, že Angie utekla z nemocnice. Linden a Holder se vydávají za pastorem Mikem, jestli se u něj Angie neukázala. V kanceláři má pastor také fotky dívek, Holder se na fotky podívá a říká: Pastýř a jeho stádo?

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Ze by posun?

8.7.2013 | 22:45:47

Stav překladu

Epizoda S04E06: Eden

cz100%
DOKONČENO

Na titulcích pro čtvrtou řadu se podíleli: @Nameless1, @Zero, @Maty9, @LuAn, @Blasut a @1Bobesh1.

Sedí na verze:
The.Killing.S04E06­.WEBRip.x264-FUM
The Killing S04E06 WEBRip AAC2.0 H.264-Abjex
The.killing.s04e06­.720p.nf.webrip­.x264-finch
The.killing.s04e06­.720p.webrip.x264-w4f

Budeme rádi, když seriál The Killing ohodnotíte.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás