The Last Kingdom (Poslední království)
93/100 - 200×

The Last Kingdom(Poslední království)

V roce 872, kdy většina království v dnešní Anglii padla do rukou Vikingů, dokázal Wessex jako jediný nájezdům pod velením krále Alfréda Velikého vzdorovat. Uhtred, syn saského šlechtice, se stane kvůli Vikingům sirotkem. Navíc jej unesou a vychovají mezi sebou. Donucen vybrat si mezi zemí svého původu a lidmi, kteří jej vychovali, je jeho loajalita věčně testována. Kdo vlastně je, Sas, nebo Viking?

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC Two, Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Historický, Válečný
hrají
Alexander Dreymon (Uhtred), David Dawson (Alfréd), Emily Cox (Brida), Tobias Santelmann (Ragnar mladší), Ian Hart (Beocca), Rune Temte (Ubba), Matthew MacFadyen (Lord Uhtred), David Schofield (opat Eadred), Charlie Murphy (Iseult),

Co čeká Uhtreda z Bebbanburgu?

Co čeká Uhtreda z Bebbanburgu?

Netflix láká prvním trailerem na poslední řadu seriálu The Last Kingdom, která bude mít premiéru už začátkem března. Čeká nás opět časový skok a také návrat Bridy, která rozdmýchá dlouholetý mír mezi Sasy a Dány. Těšíte se?

12 0
10.2.2022

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Limitsalv

No jsem zvědavý o kolik se filmový děj odkloní od toho knižního. Bral bych, kdyby 5 série (což možná bude) pokryla děj z 9 až 11 knihy. No nejspíš tam do toho možná zařadí i z 12 knihy. To by se mohlo týkat obzvlášť Bridy, pokud by byl její syn záporák z 11 knihy. Myslím, že to byl Skoll Grimarson. Jenomže to by museli posunout děj a všichni zestárnout o dobrých 20 let. No nechme se překvapit.

18.2.2022 | 14:50:23
Giros/Matis

Už aby ta série vyšla. :) Poslední dobou je to jeden z mála dobrých seriálů na které se dá koukat.

19.2.2022 | 13:35:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Momentky

Momentky

Reklama

Nejoblíbenější Dánové

Nejoblíbenější Sasové

Narozeniny

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama