The Magicians (V zajetí kouzel)
90/100 - 151×

The Magicians(V zajetí kouzel)

Quentin Coldwater si v mládí vysnil svět plný kouzel, o kterém četl v knížkách. O to víc ho zaskočí, že tento svět z inkoustu a papíru opravdu existuje. A že on je jedním z mála lidí na planetě, kteří dokážou skutečně kouzlit. Začne proto studovat na škole pro kouzelníky Brakebills v New Yorku, kde si najde nové přátele a začne se učit tomu, pro co se skutečně narodil. Seriál vychází z knižní trilogie Leva Grossmana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Jason Ralph (Quentin Coldwater), Hale Appleman (Eliot Waugh), Summer Bishil (Margo Hanson), Olivia Taylor Dudley (Alice Quinn), Stella Maeve (Julia Wicker), Arjun Gupta (William "Penny" Adiyodi), Jade Tailor (Kady Orloff-Diaz), Brittany Curran (Fen), Rick Worthy (Henry Fogg), Felicia Day (Poppy Kline), Esmé Bianco (Jane Chatwin),

S05E06: Oops!...I Did It Again

S05E06: Oops!...I Did It Again

S hrozícím koncem světa se mágové snaží odvrátit jeho zničení, ale nepodaří se jim to. Místo toho uvíznou v časové smyčce, ve které si jen Eliot a Margo pamatují, co se stalo. Společně tak musejí zjistit, jak svět zachránit a při tom si po opětovných pokusech zachovat jasnou mysl.

sk
12.2.2020
44 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rodney1122

Opět parádní díl

20.5.2021 | 20:02:05
RedRose

Tuto sérii už nekomentuji, není proč… Občas se to vyšvihne z průměru, ale jinak je to celkově už málo zajímavé. V předchozích sériích čelili alespoň zajímavým, nebo nebezpečným protivníkům. Tady je záchrana světa z konjunkce planet slabá a neoriginální, rozbitý měsíc taky ne. Spolupráce jednotlivých postav je chaotická a až dramaticky tady chybí Q který držel hlavní linku pohromadě! A díly ve Filorii nestojí vůbec za nic (až na rozloučení s Q, to bylo skvělý)!

Tento díl byl konečně fajn, časová smyčka pobaví vždy a všude, takže to bylo výborné. Snad se to ještě zvedne…

7.3.2021 | 18:33:52
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Margo neměla chybu jak vyhrožovala delfinum a prsotě jak se bavila a uživala jako by to byl posledni den na světě a Eliot taky nezavahal jak pořad vymšleli něco noveho a že Todd řekne že zachranili špatny svět misto Filorie tak to jsem fakt nečekal.

redaktor
4.11.2020 | 22:11:09
tominotomino

Margo byla v tomhle díle naprosto skvělá.

webmaster
23.2.2020 | 10:20:33
Fifipek

Nemůžu si pomoct, ale Margo s Eliotem prostě úžasná dvojce :)

14.2.2020 | 0:37:11

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama