The Magicians (V zajetí kouzel)
90/100 - 151×

The Magicians(V zajetí kouzel)

Quentin Coldwater si v mládí vysnil svět plný kouzel, o kterém četl v knížkách. O to víc ho zaskočí, že tento svět z inkoustu a papíru opravdu existuje. A že on je jedním z mála lidí na planetě, kteří dokážou skutečně kouzlit. Začne proto studovat na škole pro kouzelníky Brakebills v New Yorku, kde si najde nové přátele a začne se učit tomu, pro co se skutečně narodil. Seriál vychází z knižní trilogie Leva Grossmana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Jason Ralph (Quentin Coldwater), Hale Appleman (Eliot Waugh), Summer Bishil (Margo Hanson), Olivia Taylor Dudley (Alice Quinn), Stella Maeve (Julia Wicker), Arjun Gupta (William "Penny" Adiyodi), Jade Tailor (Kady Orloff-Diaz), Brittany Curran (Fen), Rick Worthy (Henry Fogg), Felicia Day (Poppy Kline), Esmé Bianco (Jane Chatwin),

Henry Fogg

Henry Fogg

Děkan univerzity Brakebills.

Sezóny 5
2015 - 2020

Děkan Fogg je zásadový muž středního věku, který by se dal bez váhání nazvat člověkem na správném místě. Na své studenty umí být hrubý a přísný a jeho postoj mu vytváří přirozenou autoritu, avšak zároveň je schopný pro bezpečnost studentů na Brakebills nastavit i svůj vlastní krk.

Fogg se řadí ke skupině velice mocných a ostřílených kouzelníků a jeho hlavním zaměřením je intelektuální magie, čili schopnost pojmout a použít obrovské množství magické teorie. Dokáže si také zachovávat vzpomínky z vícera časových os.

(Foto: Syfy)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
martin1m2

Zatiaľ je ten riaditeľ na presdržku … a príde mi po 2 sériách strašne neschopný … -.-

17.8.2017 | 15:52:10

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama