The Magicians
88/100 - 98×

The Magicians

Quentin Coldwater si v mládí vysnil svět plný kouzel, o kterém četl v knížkách. O to víc ho zaskočí, že tento svět z inkoustu a papíru opravdu existuje. A že on je jedním z mála lidí na planetě, kteří dokážou skutečně kouzlit. Začne proto studovat na škole pro kouzelníky Brakebills v New Yorku, kde si najde nové přátele a začne se učit tomu, pro co se skutečně narodil. Seriál vychází z knižní trilogie Leva Grossmana.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Syfy | 45 minut
hrají
Jason Ralph (Quentin Coldwater), Olivia Taylor Dudley (Alice Quinn), Arjun Gupta (William "Penny" Adiyodi), Hale Appleman (Eliot Waugh), Stella Maeve (Julia Wicker), Summer Bishil (Margo Hanson), Rick Worthy (Henry Fogg), Jade Tailor (Kady Orloff-Diaz)


Henry Fogg

Henry Fogg

Děkan univerzity Brakebills.

Sezóny 2
2015 - 2017

Děkan Fogg je zásadový muž středního věku, který by se dal bez váhání nazvat člověkem na správném místě. Na své studenty umí být hrubý a přísný a jeho postoj mu vytváří přirozenou autoritu, avšak zároveň je schopný pro bezpečnost studentů na Brakebills nastavit i svůj vlastní krk.

Fogg se řadí ke skupině velice mocných a ostřílených kouzelníků a jeho hlavním zaměřením je intelektuální magie, čili schopnost pojmout a použít obrovské množství magické teorie. Dokáže si také zachovávat vzpomínky z vícera časových os.


Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
martin1m2

Zatiaľ je ten riaditeľ na presdržku … a príde mi po 2 sériách strašne neschopný … -.-

17.8.2017 | 15:52:10

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!