The Magicians (V zajetí kouzel)
90/100 - 150×

The Magicians(V zajetí kouzel)

Quentin Coldwater si v mládí vysnil svět plný kouzel, o kterém četl v knížkách. O to víc ho zaskočí, že tento svět z inkoustu a papíru opravdu existuje. A že on je jedním z mála lidí na planetě, kteří dokážou skutečně kouzlit. Začne proto studovat na škole pro kouzelníky Brakebills v New Yorku, kde si najde nové přátele a začne se učit tomu, pro co se skutečně narodil. Seriál vychází z knižní trilogie Leva Grossmana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Jason Ralph (Quentin Coldwater), Hale Appleman (Eliot Waugh), Summer Bishil (Margo Hanson), Olivia Taylor Dudley (Alice Quinn), Stella Maeve (Julia Wicker), Arjun Gupta (William "Penny" Adiyodi), Jade Tailor (Kady Orloff-Diaz), Brittany Curran (Fen), Rick Worthy (Henry Fogg), Felicia Day (Poppy Kline), Esmé Bianco (Jane Chatwin),

Alice Quinn

Alice Quinn

Studentka Brakebills ovládající fyzikální magii, královna Filorie.

Sezóny 5
2015 - 2020

Tichá a ostýchavá Alice v sobě drží obrovský magický potenciál, s málokým je však schopná se o svůj um podělit. Vznáší se kolem ní rouška tajemna, které se pojí s její rodinnou historií a zesnulým bratrem Charliem. V Brakebills brzy nachází přátelé, kterým může věřit, a s jejich pomocí se pokusí přivést Charlieho zpět k životu, což způsobí ještě více komplikací a vynese podmínečné vyloučení všem zúčastněným.

Alice oplývá opravdu mocnými silami, které získala pojmutím esence filorijského boha. Její primární disciplínou je fosforomancie – dokáže lámat světlo, což pro ni znamená, že je schopná se zneviditelnit. Žádný problém jí nedělají ani pokročilá kouzla z oblasti fyzikální a bojové magie, či pojmutí obrovského množství magické teorie.

Alice se v první sérii zamilovala do Quentina a nemalou dobu spolu tvořili pár, ovšem po tom, co je osud rozdělil, se oba změnili natolik, že se jejich láska proměnila v nenávist.

(Foto: Syfy)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Absolutní postava! Do chvíle, než se stala Niffinem, to byla moje TOP postava!! Potom to bylo jako na houpačce a místy jsem ji fakt nesnášel, ale vždy to nějak vymanévrovala… Asi hlavně její vinou jsme přišli o Quentina, ale nikdy ho nezačala nenávidět!! To je sprostá lež!!!

11.3.2021 | 7:37:05
AbrahamCZ

skvěle zahráno :)

3.2.2019 | 21:38:33
Aleais

Mne príde jednoducho skvelá, len za to, že sa občas správa ako mrcha alebo je chladnejšia než ľad, tak ju ľudia ignorujú alebo neznášajú… nie je to jej chyba, je to chyba v ich nepoznaní postavy.

3.2.2019 | 16:34:55
martin1m2

Alice je sympaťáčka … Striedavo ju milujem alebo ľutujem … A mali by ste si opraviť kopec nezrovnalostí v texte vyššie … Určite je to fosforomance ! nie CIE … Umí světlo OHÝBAŤ nie lámať … to je rozdiel … a určite Quentina miluje … aj keď jej prekazil veľa vecí a zachránil ju … Vôbec nie je pravda, že ho nenávidí a on ju už duplom … Alice ho milovala a boli pár vo všetkých životoch … ešte aj jej súčasná Clona ho MILUJE a je z neho PAF … a od líščích čias u Mayakovského … oni sú si súdení ;)

17.8.2017 | 15:38:06
Ridley

prečo som ju po dvoch častiach začala shippovať s Margo? :D

28.1.2017 | 18:00:57

Stav titulků

Epizoda S05E13: Fillory And Further

cz100%
DOKONČENO

Titulky k páté sérii vytvářejí překladatelé z nextweek.cz

Nezapomeňte díl po zhlédnutí ohodnotit.

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama