The Magicians (V zajetí kouzel)
90/100 - 151×

The Magicians(V zajetí kouzel)

Quentin Coldwater si v mládí vysnil svět plný kouzel, o kterém četl v knížkách. O to víc ho zaskočí, že tento svět z inkoustu a papíru opravdu existuje. A že on je jedním z mála lidí na planetě, kteří dokážou skutečně kouzlit. Začne proto studovat na škole pro kouzelníky Brakebills v New Yorku, kde si najde nové přátele a začne se učit tomu, pro co se skutečně narodil. Seriál vychází z knižní trilogie Leva Grossmana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Jason Ralph (Quentin Coldwater), Hale Appleman (Eliot Waugh), Summer Bishil (Margo Hanson), Olivia Taylor Dudley (Alice Quinn), Stella Maeve (Julia Wicker), Arjun Gupta (William "Penny" Adiyodi), Jade Tailor (Kady Orloff-Diaz), Brittany Curran (Fen), Rick Worthy (Henry Fogg), Felicia Day (Poppy Kline), Esmé Bianco (Jane Chatwin),

William "Penny" Adiyodi

William "Penny" Adiyodi

Student Brakebills ovládající psychickou magii, který je schopný cestovat mezi světy.

Sezóny 5
2015 - 2020

Penny je sarkastický mladík, který se nerad nachází ve společnosti ostatních, což jim v každém případě dává patřičně najevo. Rád říká to, co má zrovna na jazyku, a nedělá si příliš velké starosti o své okolí.

I přesto oplývá neskutečným talentem, jehož hranice leží v nedohlednu, je totiž jedním z mála mágů, kteří jsou schopni překračovat hranice světů. Dokáže ostatním číst myšlenky a komunikovat skrze sny a manipulaci jimi. Velice dobře ovládá také bojovou magii.

Skrze všechny série seriálu se prolíná i jeho vztah s Kady. Po rozchodu v sídle Mayakovskyho spolu udržují kamarádství s občasnými výhodami, avšak Kady je pro Pennyho navzdory jeho vnějším projevům velice důležitá.

(Foto: Syfy)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kimberlly

Pre mňa najlepšia postava seriálu. Proste sa mi prilepil k srdcu. :D

2.4.2020 | 15:06:30
fanta2pomeranc

Spolu s Julií jediná skutečně zajímavá postava.

20.8.2019 | 10:22:41
Aleais

Mňa Penny baví, väčšinu času chce mať pokoj a nezapája sa do života iných v takej miere, no ostatní mu proste nedajú vkuse pokoj. S Kady sa k sebe hodia a mrzí ma, že Kady väčšina hodnotiacich dosť ignoruje, má v sebe potenciál, bohužiaľ viac sa aj tvorcovia zameriavajú na menej zaujímavé postavy, akou je napríklad Julia.

3.2.2019 | 16:32:51
megary

Neznášam ho. Nesympatický herec, nesympatická postava. Vôbec nie je sexy aj keď mu z nepochopených dôvodov práve takúto rolu napchali. Tie šály ho ešte viac zhovaďujú a nepáči sa mi že tam museli ťahať ešte ďalšieho Pennyho z inej reality a čo je ešte horšie – párovať ho s Juliou!

27.1.2019 | 3:34:58
Ridley

moc mi nesadol ako postava

27.2.2018 | 13:53:22
martin1m2

TOP magor :D Tie jeho hlášky, povaha … všetko … Bože já Vás všechny nesnáším ! Přestaň si zpívat tu zasranou písničku !!! Hned ! Jsem ve Tvém snu magore … posrali jste to … protože někdo neumí počítat :D :D :D Prostě top … a to som ho prvých pár dielov prvej série neznášal :D

17.8.2017 | 15:33:45
KIK

Tie jeho poznamky sú proste best

23.3.2016 | 23:32:41

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama