The Magicians
88/100 - 98×

The Magicians

Quentin Coldwater si v mládí vysnil svět plný kouzel, o kterém četl v knížkách. O to víc ho zaskočí, že tento svět z inkoustu a papíru opravdu existuje. A že on je jedním z mála lidí na planetě, kteří dokážou skutečně kouzlit. Začne proto studovat na škole pro kouzelníky Brakebills v New Yorku, kde si najde nové přátele a začne se učit tomu, pro co se skutečně narodil. Seriál vychází z knižní trilogie Leva Grossmana.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Syfy | 45 minut
hrají
Jason Ralph (Quentin Coldwater), Olivia Taylor Dudley (Alice Quinn), Arjun Gupta (William "Penny" Adiyodi), Hale Appleman (Eliot Waugh), Stella Maeve (Julia Wicker), Summer Bishil (Margo Hanson), Rick Worthy (Henry Fogg), Jade Tailor (Kady Orloff-Diaz)


William "Penny" Adiyodi

William "Penny" Adiyodi

Student Brakebills ovládající psychickou magii, který je schopný cestovat mezi světy.

Sezóny 2
2015 - 2017

Penny je sarkastický mladík, který se nerad nachází ve společnosti ostatních, což jim v každém případě dává patřičně najevo. Rád říká to, co má zrovna na jazyku, a nedělá si příliš velké starosti o své okolí.

I přesto oplývá neskutečným talentem, jehož hranice leží v nedohlednu, je totiž jedním z mála mágů, kteří jsou schopni překračovat hranice světů. Dokáže ostatním číst myšlenky a komunikovat skrze sny a manipulaci jimi. Velice dobře ovládá také bojovou magii.


Skrze všechny série seriálu se prolíná i jeho vztah s Kady. Po rozchodu v sídle Mayakovskyho spolu udržují kamarádství s občasnými výhodami, avšak Kady je pro Pennyho navzdory jeho vnějším projevům velice důležitá.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
martin1m2

TOP magor :D Tie jeho hlášky, povaha … všetko … Bože já Vás všechny nesnáším ! Přestaň si zpívat tu zasranou písničku !!! Hned ! Jsem ve Tvém snu magore … posrali jste to … protože někdo neumí počítat :D :D :D Prostě top … a to som ho prvých pár dielov prvej série neznášal :D

17.8.2017 | 15:33:45
KIK

Tie jeho poznamky sú proste best

23.3.2016 | 23:32:41

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!