The Magicians (V zajetí kouzel)
90/100 - 150×

The Magicians(V zajetí kouzel)

Quentin Coldwater si v mládí vysnil svět plný kouzel, o kterém četl v knížkách. O to víc ho zaskočí, že tento svět z inkoustu a papíru opravdu existuje. A že on je jedním z mála lidí na planetě, kteří dokážou skutečně kouzlit. Začne proto studovat na škole pro kouzelníky Brakebills v New Yorku, kde si najde nové přátele a začne se učit tomu, pro co se skutečně narodil. Seriál vychází z knižní trilogie Leva Grossmana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Jason Ralph (Quentin Coldwater), Hale Appleman (Eliot Waugh), Summer Bishil (Margo Hanson), Olivia Taylor Dudley (Alice Quinn), Stella Maeve (Julia Wicker), Arjun Gupta (William "Penny" Adiyodi), Jade Tailor (Kady Orloff-Diaz), Brittany Curran (Fen), Rick Worthy (Henry Fogg), Felicia Day (Poppy Kline), Esmé Bianco (Jane Chatwin),

Kady Orloff-Diaz

Kady Orloff-Diaz

Studentka vyloučená z Brakebills, která se přidala k Hedge Witches.

Sezóny 5
2015 - 2020

Kady je podobně sarkasticky upřímná jako Penny. Nepříliš radostné okolnosti, které předcházely jejímu vstupu k Hedge Witches, ji ponechaly trpkou a odtažitou, ačkoliv pod tvrdým štítem skrývá něžnou duši.

Její primární nadání se pohybuje okolo telekineze, jelikož dokáže zvedat do vzduchu i velice těžké předměty a lidi. Jako jedna z mála čarodějek jejího věku dokáže uzavřít svou mysl a obrnit se silnými defenzivními kouzly, tudíž ani mistr jako je Mayakovsky jí nedokázal přečíst myšlenky.

V průběhu první série chodila s Pennym, ale jejich cesty se s postupem času rozešly. V druhé sérii je patrné, že Penny a Kady spolu udržují vztah na pomezí kamarádství a lásky.

(Foto: Syfy)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Aleais

Je skvelá, postava má lepší potenciál než Julia, len je zanedbaná, čo sa týka jej vývoja, alebo jej linku spomenú len tak že „by the way, máme tu aj Kady“. A potom samozrejme, že ľudia nevidia za viac, než len za to, čo im je ponúknuté. Dosť bolo povyšovania Julie! Chcem viac Kady!

3.2.2019 | 16:37:02
AbrahamCZ

celkem nevýrazná a především nijak originální postava :) 40% jen za herečku co je kočka :)

20.4.2018 | 17:10:06
martin1m2

Podobná ako Julia … Mám ju rád a je sympaťáčka … Ženy sú v tomto seriály veľké esá :P

17.8.2017 | 15:53:21

Stav titulků

Epizoda S05E13: Fillory And Further

cz100%
DOKONČENO

Titulky k páté sérii vytvářejí překladatelé z nextweek.cz

Nezapomeňte díl po zhlédnutí ohodnotit.

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama