The Magicians (V zajetí kouzel)
90/100 - 151×

The Magicians(V zajetí kouzel)

Quentin Coldwater si v mládí vysnil svět plný kouzel, o kterém četl v knížkách. O to víc ho zaskočí, že tento svět z inkoustu a papíru opravdu existuje. A že on je jedním z mála lidí na planetě, kteří dokážou skutečně kouzlit. Začne proto studovat na škole pro kouzelníky Brakebills v New Yorku, kde si najde nové přátele a začne se učit tomu, pro co se skutečně narodil. Seriál vychází z knižní trilogie Leva Grossmana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Jason Ralph (Quentin Coldwater), Hale Appleman (Eliot Waugh), Summer Bishil (Margo Hanson), Olivia Taylor Dudley (Alice Quinn), Stella Maeve (Julia Wicker), Arjun Gupta (William "Penny" Adiyodi), Jade Tailor (Kady Orloff-Diaz), Brittany Curran (Fen), Rick Worthy (Henry Fogg), Felicia Day (Poppy Kline), Esmé Bianco (Jane Chatwin),

S05E03: The Mountain of Ghosts

S05E03: The Mountain of Ghosts

Eliot a Alice se vydávají na túru k Hoře duchů. Po cestě narazí na nebezpečí a také na zarmouceného cizince. Margo a Fen předvedou své schopnosti a Josh s Fen se dozví o Margo krutou pravdu. Julia a Penny dál prošetřují magické výkyvy a hledají pomoc u sester, které mají odlišný názor na pomáhání druhým.

sk
29.1.2020
370 000
44 minut

Základní info:

Režie: Chris Fisher
Scénář: Henry Alonso Myers

Hrají: Stella Maeve (Julia Wicker), Olivia Taylor Dudley (Alice Quinn), Hale Appleman (Eliot Waugh), Summer Bishil (Margo Hanson), Arjun Gupta (Penny 23), Trevor Einhorn (Josh Hoberman), Brittany Curran (Fen), Sean Maguire (Temný král), Keegan Connor Tracy (profesorka Lipsonová),Yetide Badaki (Zoe Marcus), Sola Bamis (Daniella Marcus), Luke Camilleri (Bick Pickwick), Mark Gibbon (Yan),…

Foto: Syfy

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rodney1122

Margo vyměkla, nevím proč ale v tomhle díle jsem cítil jaksi teplejší atmosféru.. ble

17.5.2021 | 17:02:20
Jiri007

Pro mě trochu slabši dil, linka Alice a Eliota mi nepřišla moc dobra ikdyž zavěr a odhlaeni temneho krale byla zajimava naopak Margo a Fen v zapase byly perfektni a nečekal jsem že se Margo tak rozběsni a bude chtit Fen zabit.

redaktor
4.11.2020 | 18:17:20

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama