The Morning Show (Ranní show)
89/100 - 30×

The Morning Show(Ranní show)

Vnitřní pohled na životy lidí, kteří pomáhají Americe se každé ráno probudit. Zkoumání jedinečných výzev, kterým čelí ženy a muži, jež provádějí tento každodenní televizní rituál.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Krimi, Politický
hrají
Jennifer Aniston (Alex Levy), Reese Witherspoon (Bradley Jackson), Steve Carell (Mitch Kessler), Billy Crudup (Cory Ellison), Mark Duplass (Charles "Chip" Black), Gugu Mbatha-Raw (Hannah Shoenfeld), Nestor Carbonell (Yanko Flores), Bel Powley (Claire Conway), Karen Pittman (Mia Jordan), Desean Terry (Daniel Henderson), Janina Gavankar (Alison Namazi)

Ke třetí řadě se připojují tři další herci

Ke třetí řadě se připojují tři další herci

The Morning Show na Apple TV+ rozšiřuje své stálé obsazení pro třetí řadu. K nadcházející řadě se připojí herci Clive Standen, Alano Miller a Lindsay Duncan. Odkud je znáte a koho budou hrát, se dozvíte uvnitř článku.

2 0
14.11.2022

Clive Standen je známý svou hlavní rolí Bryana Millse v seriálu Taken na stanici NBC a svou hlavní rolí Rolla v seriálu Vikings. Naposledy se objevil v novém dramatu Obliterated od tvůrců seriálu Cobra Kai Jona Hurwitze, Haydena Schlossberga a Joshe Healda, který bude uveden v roce 2023. Mezi jeho nejnovější filmové počiny patří Vendeta a Vault. Standen si zahraje Andreho Forda, drsného a temperamentního fotoreportéra, který pokrývá válku na Ukrajině.

C. Standen, A. Miller, L. Duncan. Foto: Deadline

Alano Miller se nedávno objevil v seriálu Dexter a ve filmech Underground a Cherish the Day. Na velkém plátně si Miller naposledy zahrál roli Lacyho Parkera ve filmu Sylvie's Love. Miller ztvární Marcuse Huntera, úspěšného sportovního agenta, který pomáhá své ženě Chris orientovat se v podnikové politice UBA.

Lindsay Duncan je známá svou prací na oscarovém filmu Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) a televizních seriálech A Discovery of Witches a About Time. Držitelka cen Olivier a Tony si zahraje Marthu Ellison, politického stratéga s bohatou historií sahající až do 70. a 80. let. Je také matkou Coryho Ellisona (Billy Crudup).

Diskuze /1

MARTAS SK

Takže tento rok sa novej série nedočkáme :(

15.11.2022 | 10:23:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama